Karamürselli öğrenciler ispanya yolcusu

İlçemiz'de bulunan  100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus + KA219 Stratejik ortaklıklar kapsamında 2015 yılında Ulusal Ajans Tarafından kabul edilen

Karamürselli öğrenciler ispanya yolcusu Karamürsel Haber

 

İlçemiz'de bulunan  100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus + KA219 Stratejik ortaklıklar kapsamında 2015 yılında Ulusal Ajans Tarafından kabul edilen “Participative Culture” – The Way to Be An European Active Citizen   adlı proje kapsamında 28 Şubat-5 Mart tarihleri arasında İspanya’ya bir ziyaret gerçekleştirecek. 2015-2017 yılları arasında gerçekleştirilecek ve 2 yıl sürecek  olan projede Romanya, Türkiye, Litvanya, İtalya, Portekiz, Yunanistan, İspanya ve  Fransa olmak üzere toplam 8 farklı ülke yer alıyor.

 

DİL BİLGİLERİ GELİŞECEK

Proje süresince yapılacak ortak çalışmalarla gençlerin analitik düşünme kabiliyetlerinin artırılması ve diğer Avrupa ülkelerindeki yaşıtlarıyla birlikte çalışarak hem dil becerilerini geliştirmeleri hem de farklı kültürleri tanıma olanağı bulmaları sağlanıyor. Ülkemizi İspanya’da gerçekleştirilecek ziyarette; Okul Müdürü Zeki Bayram, Ali Kolayel, Gülsen Vuraler, Elif Tarhan, Yusuf Gülerkaya, Ömer Akbaba, Yiğit Pehlevan, Semih Şekeröz, Gamze Fitoz, Şevval Akbaş ve Seher Karahan temsil edecekler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom