İKİ GÜNDE İKİ KOMAYA GİREN GENÇ

Karamürsel'de dün ve bugün sokakta iki Uyuşturucu koması.

İKİ GÜNDE İKİ KOMAYA GİREN GENÇ Karamürsel Haber

Karamürsel'de dün ve bugün sokakta iki Uyuşturucu koması.

Görgü tanıklarının iddialarına göre dün akşam Karamürsel kumyalı caddesi mezarlık önünde yerde yatmakta olan bir şahsı gören vatandaşlar hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdiler.Olay  yerine gelen 112 sağlık ekipleri yerde hareketsiz yatmakta olan şahsı Karamürsel devlet hastanesine getirdiler Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırılan A.A. (20) uyuşturucu krizine girdiği tespit edildi burada yapılan müdahalenin ardından şahıs İzmit'te özel bir hastaneye sevk edildi.

Komaya Girdi

Karamürsel Hamam sokakta bu akşam yerde hareketsiz yatan bir genci gören vatandaşlar 112 acil servis ekiplerine haber verdiler.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde komaya giren B.K (21) isimli gence  ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra Karamürsel Devlet Hastanesine götürülen gencin durumunun ağır olduğu ve uyuşturucu komasına girdiği bilgisi verildi.

Üniversite Okuyor

Komaya giren B.K.(21) isimli gencin  Kocaeli Üniversitesinde okuduğu ve aynı zamanda tersanede çalıştığı belirtilirken, genç öğrencinin şuuru kapalı olduğu ve sadece nefes alıp vermesi hastanede bulunan diğer vatandaşların tepkisine neden oldu. Hastanede sıra bekleyen bir vatandaş  tansiyonum düştüğü için iki akşamdır hastaneye geliyorum, iki akşamdır gencecik çocuklar komaya girip buraya getiriliyor bu gençlik nereye gidiyor diye sitem etti. 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom