Batan dördüncü tekne de çıkarıldı

Batan dördüncü tekne de çıkarıldı Karamürsel Yelken İskelesi’nde bağlı duran ve batan dördüncü tekne de uzun uğraşlar sonucu çıkarıldı.

Batan dördüncü tekne de çıkarıldı Karamürsel Haber

Büyükşehir Belediyesi tarafından iddialara göre 7 milyon lira harcanarak yapılan 10 yat bağlama kapasiteli Karamürsel Yelken İskelesi’nde duran 4 tekne olduğu yerde battı. Karayel ve lodoslu havalarda, iskelede bağlı duran teknelerin hem kendilerine hem de iskeleye zarar verdiğini dile getiren tekne sahipleri, iskelenin ağzına mendirek yapılması için defalarca Büyükşehir ve Karamürsel belediyelerine dilekçe verdiklerini ancak herhangi bir çalışmanın yapılmadığını söyledi.

 

MENDİREK YAPILSIN

Rüzgarlı havalarda şu ana kadar 4 teknenin battığını ve bunlardan üçünü kendi uğraşlarıyla çıkardıklarını ifade eden tekne sahipleri, batan dördüncü tekneyi de geçtiğimiz günlerde büyük çabalar sonucu battığı yerden çıkardı. Mendirek olmadığı için teknelerin zarar görüp battığını yineleyen tekne sahipleri, “İskelede bağlı bulunan teknelerden belli bir ücret anlıyor, ancak buraya teknelerimizi bağlamaya korkuyoruz. Bu kadar güzel bir yatırım yapılıyor ama kullanışlı olmadıktan sonra bir işe yaramıyor” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom