SP Karamürsel İlçe Kadın Kolları toplantısında ‘Önce Sağlık’ işlendi

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Kadın Kolları, ocak ayı İlçe Divan Toplantısını Karamürsel Saadet Partisi Kültür salonunda gerçekleştirdi.

SP Karamürsel İlçe Kadın  Kolları toplantısında ‘Önce Sağlık’ işlendi Karamürsel Haber

Karamürsel Saadet Partisi İlçe Kadın Kolları, ocak ayı İlçe Divan Toplantısını Karamürsel Saadet Partisi Kültür salonunda Karamürsel Kadın Kolları İlçe Başkanı Şafak Yamak, yönetim kurulu üyeleri, diğer ilgililer ve Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrencisi Saliha terzi katıldı.

Karamürsel Saadet Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanı Şafak Yamak yaptığı konuşmada, Ülkemizin gündemi baş döndürücü bir hızla değişirken, günler geçiyor sorunlarımız bir kartopu gibi büyümeye devam ediyor ve temel sorunlarımızı sürekli erteliyoruz. Milletimiz dünyadan habersiz bugünü kurtaran, yarın ise ne ile karşılaşacağını kestiremeyen bir yol haritasına mahkum edilmiş durumda.

İçinde bulunduğumuz şu günlerde dört milyona yakın Suriyeli kardeşimiz ülkemizde yaşamak zorunda kaldıysa bu sürecin psikolojik ve sosyolojik etkileri zaman içinde daha da etkili olacak demektir dedi.

 

Şafak Yamak’ın konuşmasının ardından toplantıya davet edilen Gıda Teknoloji mezunu ve Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrencisi Saliha terzi tarafından ‘Önce Sağlı’ konulu hem diyet yapıp he mutlu kalmak konusunda kadınlara konferans verdi. Konferansın ardından kadınların hazırladıkları sağlıklı yiyecekler toplantıya gelenlere ikram edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom