Eğitimciler MATE yi tanıdı

Eğitimciler MATE’yi tanıdı Türkiye, İtalya ve İspanya’dan 5 kurumun ortaklaşa yürüttüğü MATE adlı proje, eğitimcilerin yoğun katılımıyla Karamürsel’de tanıtıldı.

Eğitimciler MATE yi tanıdı Karamürsel Haber

İspanya, İtalya ve Türkiye’den toplam 5 kurumun ortaklaşa yürüttüğü, “Çok Disiplinli Yaklaşım Kullanılarak Erken Çocukluk Eğitimi Bölümü Meslek Dersi Öğretmenlerinin Kapasitelerinin Geliştirilmesi (MATE)” projesinin yerelde yaygınlaşması için Karamürsel’de tanıtım toplantısı yapıldı. İspanya Ulusal Ajansı’nın fon aktardığı projenin tanıtım toplantısı, Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde

Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonuyla gerçekleştirildi. Programda Kaymakam Ahmet Narinoğlu da yer aldı.

 

UZMANLAR ANLATTI

Yoğun katılımın olduğu toplantıda; İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü proje ekibi personellerinden Ömer Faruk Metin ve Volkan Özgör, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Şube Müdürü Selçuk Katırcıoğlu, proje uzmanları Deniz Çiçek ve Esra İldaş temsil etti. Temsilciler, yerel ve uluslararası boyutta yapılan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi aktardı. Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde proje uzmanı olarak görev yapan Deniz Çiçek’in sunumunun ardından MATE projesinin genel tanıtımı yapıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom