Karaosmanoğlu, ‘’Karamürsel’de olmazsa olmaz işleri yaptık’’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Belediyesi Meclisi’nde görev yapan tüm siyasi partilerin meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Karaosmanoğlu, ‘’Karamürsel’de olmazsa olmaz işleri yaptık’’ Karamürsel Haber

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Karamürsel’de olmazsa olmaz işleri yaptık’’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Belediyesi Meclisi’nde görev yapan tüm siyasi partilerin meclis üyeleriyle bir araya geldi. Hizmetlerin ve projelerin yanı sıra karşılıklı fikir alışverişinin yaşandığı birliktelikte konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “İmkânlarımız ölçüsünde Karamürsel'in her noktasına hizmetlerimizi götürdük, götürmeye devam ediyoruz. Sahillerimiz başta olmak üzere Karamürsel'de vatandaşlarımızın taleplerini bir bir yerine getirdik. İlçemizi daha çok güzelleştirmek için tüm meclis üyelerimizle birlikte çalışacağız. Şunu ifade edebilirim ki; Karamürsel'de olmazsa olmaz işleri yaptık” dedi.

HER GEÇEN GÜN DAHA İLERİ GİDİYORUZ

Öğretmen olarak Karamürsel’e gelemediğini ancak Belediye Başkanı olarak hizmet etmenin nasip olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Bizler siyaseti hizmet olarak görüyoruz. Vatandaş söylem ve sloganlar tarafında değildir. Siyaseti çok konuşmaktan ziyade çalışıp, özellikle yerel yönetimlerde halkımızın hayatını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak adına ne hizmetler yapabiliriz bu dertle dertlenmeliyiz. Bu anlayışla hizmete başladık, bu anlayışla ve dertle devam ediyoruz. Geldiğimiz bu noktanın daha ilerisine gideceğiz. Her geçen gün daha ileri gidiyoruz ve aşama kaydediyoruz. Bu inançla ve bu hedefle çalışıyoruz, hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

KOCAELİ’DE 25 ADET ARITMAMIZ VAR

Kocaeli'de küçüklü büyüklü 25 adet arıtmanın olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bakın su konusunda muazzam çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı ve sürekli akan bir su için yatırımlar yapıyoruz. İSU Genel Müdürlüğümüzün aylık iki buçuk milyonu geçen indirimli elektrik faturası bulunmaktadır. Devasa pompalar, hidroforlar ve büyük bir sistem, alt yapı yatırımlarımızla birlikte halkımızın sağlıklı su alabilmesi için çalışıyor. Bu arada Karamürsel Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım kardeşimize bir konuda teşekkür etmek isterim. Kent estetiği noktasında vatandaşlarımızla birlikte yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Şu anda Kocaeli’nin bir numarası durumundadır. Güzel ve estetik binalar şehirlere can verir. Karamürsel her geçen gün daha güzel olacaktır” ifadelerini kullandı.

“SİYASET SEN BEN KAVGASI DEĞİLDİR”

Karamürsel ilçemizin güzelleştirilmesi adına verilen her emeğe teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Sizin buradaki birlikteliğiniz çok önemlidir. AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Saadet Partili meclis üyelerimizle ve kardeşlerimizle aynı duygularla hizmeti önde tuttuğumuz için bu güzel çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Siyaset sen ben kavgası demek değildir. Halka değer verdiğimiz sürece vatandaşımızın teşekkürünü hep alırız. Halk görevini yaptı ve şimdi buradayız. Karamürsel'in güzel insanlarına yaptığımız bu güzel hizmetler yakışır.

“KORKMAYACAĞIZ CESARETLİ ADIMLAR ATACAĞIZ”

Gayelerinin nasıl daha güzel ve nezih bir çevrede halkımızı yaşatırız olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Mecliste bunun için hep birlikte çalışıyoruz. Korkmayacağız, cesaretli adımlar atacağız ve milletimizin hayır duasını alacağız. Halkımızdan pozitif enerji alıyoruz. Ben bu anlamda bütün siyasi partilerimizin meclis üyelerine bir kez daha teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı. Daha sonra Karamürsel'e 2. altın kemeri getiren ve bu dalda hem kendisine hem de Kocaeli’ye bir rekor kazandıran Başpehlivan Ahmet Taşçı, Başkanlar Karaosmanoğlu ve Yıldırım’a özel bir tablo hediye etti. Toplantı sonra Karamürsel Kent Meydanını ve belediye hizmet binasının son geldiği durumu yerinde inceleyen Başkan Karaosmanoğlu yetkililerden bilgi aldı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da eşlik ettiği incelemede, detaylar proje üzerinde bir kez daha gözden geçirildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom