GÖREVDEN ALINAN OKUL MÜDÜRÜ İNTİHAR ETTİ

Nuri Bermek ilköğretim okulunda bir süre önce görevden alınan eski müdür Murat Kanmaz, çok miktarda ilaç alarak ölmek istedi.

GÖREVDEN ALINAN OKUL MÜDÜRÜ İNTİHAR  ETTİ Karamürsel Haber

Ulaşlı Nuri Bermek İlköğretim Okulu eski Müdürü Murat Kanmaz, Gölcük İpekyolu Mahallesi’nde park ettiği aracında çok sayıda ilaç alarak intihara kalkıştı. Çevredeki vatandaşların olaydan şüphelenerek polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Kanmaz’ı ilk müdahalenin ardından Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Kanmaz oradan da Yalova Uzmanlar Hastanesi'ne sevk edildi.


MÜDÜRLÜKTEN ALINDI
Ulaşlı Nuri Bermek İlköğretim Okulu'nda uzun süredir müdürlük görevini çok başarılı bir şekilde yürüten Murat Kanbaz, öğrencileri ve eğitim camiasında sevilen bir isimdi. Milli Eğitim'de yapılan son değişiklikle, okul müdürlüğünden alınarak düz öğretmen olarak görev verilen Kanmaz, rapor alarak izne ayrılmıştı. Kanbaz'ın bu nedenle bir süredir sıkıntılı olduğu tahmin ediliyordu. İntihar girişiminin de başta bu yüzden gerçekleştiği düşünüldü.


İMAM NİKAHLI EŞ
Gerçek ise Kanmaz’ın bıraktığı notun bulunmasıyla ortaya çıktı. Kanmaz’ın sürekli görev değişiminin yarattığı sorunlara ek olarak imam nikahlı eşi E.E. ile yaşadığı sorunlar yüzünden intihara kalkıştığı anlaşıldı. Kanmaz’ın Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'nden Yalova Uzmanlar Hastanesi'ne sevk edildikten sonra bilincinin açıldığı ve Özel Cihan Hastanesi'ne gönderildiği öğrenildi.

 

KANMAZ’IN BIRAKTIĞI NOT

Katilim Sensin E.E.
Şaka zannediyordun dimi? Çaresiz insanın neler yapabileceğini bilmiyorsun değil mi? Çünkü çaresiz kalmadın ki. Beni bu kadar çaresiz yapan sensin. Başardın. Beni öldürmeyi başardın. Belki de en büyük hata benim. Ama biliyorum ki benim en büyük hatam seni sevmek ve dürüst olmaktı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom