Karamürsel Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Aydın; ‘Belediye Meclis üyelerimizden Ereğli’de Yıldırım etkisi!’

Karamürsel Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Aydın; ‘Milli Görüşün temsilcisi Saadet Partili olmak; kana en hızlı karışan ilaçlardan daha kısa sürede etki gösteren bir yapıdır’ dedi.

Karamürsel Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Aydın; ‘Belediye Meclis üyelerimizden Ereğli’de Yıldırım etkisi!’ Karamürsel Haber

Karamürsel Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Aydın, Karamürsel Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Baş, Ferhat Doğansoy ve Süleyman Baydin’le Ereğli’de vatandaşların sorunlarını dinledi. Yapılan toplantıdan çok etkilendiği belirten Aydın, şu açıklamayı yaptı; ‘Ereğli mahallesinden bir kardeşimiz 17 şubat çarşamba günü beni aradı ve imar planlarıyla ilgili saadet partimizin meclis üyeleriyle görüşmek istediklerini, bazı bilgileri aktaracaklarını ifade ettiler. Randevu talep ettiklerini, Karamürsel’e gelip görüşebileceklerini söylediler.  Meclis üyelerimiz Ereğli’ye  gidip yerinde vatandaşımızı dinlemenin daha uygun olacağı kararına vardılar ve Perşembe günü saat 18.30 da çay bahçesinde Ereğli belediyesinde meclis üyeliği yapmış kişiler, halktan 10 civarında vatandaşla bir araya gelindi.

İmar Planları cep telefonları ile fotoğrafladıktan sonra kağıt üzerine almışlar. Sorunları, itirazlarını meclis üyelerimize aktardılar. Yapılacak ilk meclis toplantısında konunun gündeme alınmasını talep ettiler. Ereğli halkının imar planından habersiz olduğunu, Karamürsel’de imar müdürlüğünün merdiveninde asılı olan planlara rahat bakma imkanı olmadığını, otomatik ışığın kısa bir sürede söndüğünü, fenerle bakılmak zorunda kaldığını ifade ettiler.

Halkın bu konuda bilgilendirilip, itiraz dilekçelerini nasıl yazacakları konusunda bir komisyon kurmaları, Saadet partisi olarak üzerimize düşeni yapacağımızı belirttik.

Ereğli’den ayrıldığımızda daha sandalyelerin ısısı kaybolmadan belediye başkanı teşrif ediyor ve görüştüğümüz grupla bir araya geliyor. 2 saat sohbet, imar planıyla ilgili açıklamalar, aydınlatmalar(!)

Saadet Partililer hiçbir eylem yapmasalar bile, duruşları, varlıkları yeter. Belediye başkanının saat 20.00’den sonra özel aracıyla gelip, bir şeyler anlatmaya çalışması, hizmet aşkının(!) ortaya çıkmasına vesile olmak gerçekten çok güzel, Meclis üyeleri Mehmet Baş, Ferhat Doğansoy, Süleyman Baydin’e teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom