Öfkeli Damat Kendisini ve 3 Kişiyi Öldürdü

Gölcük Hasaneyn'de öfkeli damat dehşeti yaşandı. Ziya Karakoyun isimli damat, önce eşi Fatma Karakoyun'u, sonra kayınvalidesi Emine

Öfkeli Damat Kendisini ve 3 Kişiyi Öldürdü Bölgesel

Gölcük Hasaneyn'de öfkeli damat dehşeti yaşandı. Ziya Karakoyun isimli damat, önce eşi Fatma Karakoyun'u, sonra kayınvalidesi Emine Baştan ile kayınçosu Soner Baştan'ı silahla vurarak öldürdü. Karakoyun daha sonra silahla kendi yaşamına son verdi.

 

BUGÜN BOŞANACAKLARMIŞ

Dehşet verici olayla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Boşanmak isteyen eş Fatma Karakoyun, yaklaşık 10 gün önce babaevine gitti. Edinilen bilgi ve iddialara göre; Fatma Karakoyun, eşi Ziya Karakoyun'dan boşanmak için bugün mahkemede duruşmaya katıldı. Yine bir diğer iddiaya göre; Ziya Karakoyun'un kendisinden boşanmak isteyen Fatma Karakoyun ve ailesini ölümle tehdit ettiği öğrenildi.

 

TARLA BAKMAYA GİTMİŞLER

Fatma Karakoyun ve ailesi Tarla bakmaya gittikleri sırada, Merhumenin eşi ve 2 arkadaşı kiraladıkları araçla mesire alanının yanındaki bölgeye geldi, eşi yanındakileri bırakarak ailenin yanına gitti. Olay ondan sonra ceyran etti.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom