Yeşilay Haftası Kutlamaları Gerçekleştirildi

Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 1-7 Mart Yeşilay Haftası nedeniyle bir program düzenlendi.

Yeşilay Haftası Kutlamaları Gerçekleştirildi Karamürsel Haber

Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Konferans salonunda düzenlenen programa Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Garnizon Komutanı ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel belediye Başkan yardımcısı Haluk Özaslan, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Emine Köse’nin ‘Yeşilay Hafta’sı kapsamında yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan programda, içki, sigara ve uyuşturucu maddelerin, maddi ve manevi zararları şiir, salt gösterileri ve makalelerle anlatıldı. Sağlığı seven insan sigara içmemeli, en büyük tuzak bir defa denemekten ne çıkar, sağlıklı bir hayat için tercihini yap, ana başlıklarının ön planda tutulduğu programda, okul öğrencilerinin hazırladıkları ‘Şimdi teknoloji bağımlılığı ile ilgili oyunun ardından okulda düzenlenen Yeşilay Haftası ile ilgili kompozisyon yarışmasında birinci olan Şaadet Betül Keleş’e ödülünü Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır vererek program sona erdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom