‘Yanlış yapanları affetmem’

‘Yanlış yapanları affetmem’ Kulağımıza Gelenler

Ak Parti iktidar döneminde büyük yanlışlar maalesef diyoruz, yapılmaya başladı.

İktidar olmanın gücü nedeniyle akıl ve mantık dışı hatalar ve yanlışlar yapılıyor.

Yahu…Nasıl olsa iktidar bizde, bize bir şey olmaz düşüncesi ile yanlış üstüne yanlış, hata üstüne hatalara bu güne kadar hiç kimse bir şey demedi. Çünkü iktidardaki mantığı biraz farklı çalışıyordu.

 

Yapılan tüm eleştirilere kapalı olan ve her eleştiriyi, eleştireni farklı gözle yani ‘Düşman’ gözüyle görüp yanlışları düzelteceği yerde koruma yolunu seçen iktidarın bu politikası yanlış yapan yöneticileri ve belediye başkanlarını daha da cesaretlendirdi. Ve bu uzun zaman böyle devam etti. Aynı olayları burada yaşıyor muyuz, sizce!

 

Ve böyle olunca ortaya bir çok cesaretlenenler çıkarak dümenini, tezgahını yürütenler her geçen gün çoğaldı ve çoğalmaya devam ediyor. Şimdi ise sanki ufak ufak Ahmet Davutoğlu’nun başbakan olmasıyla birlikte bir değişim var gibi. Başbakan Ahmet Davutoğlu seçilmiş genel başkan ve başbakan olduktan sonra çuvaldızı kendisine batırmaya başladı. Açık açık ‘ Yanlış yapanları affetmem’ diyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde olayı daha da açarak ‘Eşini, işini, evini değiştirenden şüphe ederim’ diyerek il, ilçe ve belediye başkanlarına açık açık uyarıda bulunduğunu, sadece uyarı yapmakla kalmayıp bunları yapan il, ilçe yöneticileri ile belediye başkanlarını incelemeye almış.

 

Bunu okuyunca ‘Eyvah’ dedim.

Karamürsel’de işini değiştiren mi ararsın, evini ve arabasını değiştiren mi ararsın yada çok kısa sürede büyüyen mi ararsın. Yani ne ararsan var. Bakalım onlara bir şey olacak mı?

Hep birlikte bekleyip göreceğiz diyeceksiniz ki buradakilere gelene kadar.

 

Bakarsınız gelir belli mi olur !!!!!!

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom