Çintimar’dan Çetin’e ziyaret

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız’ı ziyaret etti.

Çintimar’dan Çetin’e ziyaret Spor

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız’ı ziyaret etti

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar Karamürsel’e gitti. Karamürsel'de ziyarette bulunan Çintimar, Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Çetin Yıldız’ı ziyaret etti. Ziyarette Şube Müdürü Engin Yaşar da yer aldı. Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Çetin Yıldız, Çintimar’a teşekkür etti.

 

AŞIKLAR TEPESİNE ÇIKTILAR

Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Çetin Yıldız, ziyarete gelen Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı ilk olarak Karamürsel Gençlik Hizmetleri binasında ağırlayan Çetin, kısa da bilgiler verdi. Ardından ise Karamürsel Aşıklar tepesine çıkan ekip, oradan da eşsiz Karamürsel manzarası eşliğinde çay içerek sohbet ederek ziyaret sonlandırıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom