‘’Bilgi ve deneyimlerimizi genç yüreklerle buluşturduk. İnandık, çalıştık ve başardık’’

Karamürsel İdman Yurdu Başkanı Muharrem Erdoğan;

‘’Bilgi ve deneyimlerimizi genç yüreklerle  buluşturduk. İnandık, çalıştık ve başardık’’ Spor

Karamürsel İdman Yurdu Başkanı Muharrem Erdoğan 2015-2016 yılını değerlendirdi. ‘Bizler güzel bir hayal kurduk. Sporcularımıza seslendik. Bilgi ve deneyimlerimizi genç yüreklerle buluşturduk. İnandık, çalıştık ve başardık’’

 

Kazandığımız tecrübelerle hedefe yürümeğe devam

Sanmayın yıkıldık. Sanmayın ki düşüş yaşadık. Güzel baharlar için sadece yaprak döktük. Teşekkürler Karamürsel İdman Yurdu ve Karamürselliler İdmanyurdu ailesi olarak; bizlere yaşattıklarınla nerelere geldiğimizin ve nereye gitmek istediğimizin çok daha farkına vardık. İnanıyoruz ki, ne ilk, ne de bir son yaşadık. Acı, tatlı ve gurur dolu anlarla ve kazandığımız tecrübelerimizle hep beraber hedefe yürümeğe devam edeceğiz. Bazen, daha ileriye gidebilmek için bir adım geri çekilmek gerekir.

 

Türkiye şampiyonasına merhaba diyeceğiz

Kuruluşumuz 1963’den ve federe oluşumuz 1979’dan bugüne kadar her şeyi beraber yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki, sevdalar düşmez. Mutlu olduk, gururlandık, ümitlendik, hayallerimizdeki gülen, mutlu insanları bize büyük ilgi gösteren taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Kazanmanın yada kaybetmenin düzgün bir insan olmaktan daha önemli olmadığını bilenlerin takımı Karamürsel İdmanyurdu olarak halkımızın ilgi ve desteğiyle Türkiye şampiyonasına merhaba diyeceğiz. Daha güçlü hazırlanarak yeni ümitle Türkiye şampiyonasına gideceğiz.

 

Bir olduk, biz olduk.

Bu güzel hayalimizin altında başarılı bir ekip çalışması yatıyor. Bilgi ve deneyimlerini takıma aktaran ve büyük uyum içinde çalıştığımız değerli hocamız Mustafa Kaya’ya çok teşekkür ederim. Bu şampiyon kadroya öncülük eden, oluşumdan sonuna kadar destek veren Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a sabır ve özveriyle bizimle birlikte çalışan başta Cihan Yardım, Ali Yılmaz, Cüneyt Karacan ve Ekrem Erdoğan’a olmak üzere İdmanyurdu Yönetici ailesine kocaman teşekkür ederim. Bizler bu süreçte mutlu bir ailenin üyeleri olarak keyifle çalıştık. Bir olduk, biz olduk.

 

İlklere imza atan, takımlar olduk

Bizler güzel bir hayal kurduk. Sporcularımıza seslendik. Bilgi ve deneyimlerimizi genç yüreklerle buluşturduk. İnandık, çalıştık ve başardık. Sevdiğin kişi yanındaysa İdmanyurdu gerçekten çok güzel. İdmanyurdu olmasaydı bir şeyler hep eksik olacaktı. Yaşama heyecanla bağlandığımız, yarınlara umutla baktığımız, bu günlerde yanımızda olmak, hayatımızda yeni pencereler açmak için çalışmaktayız. İlklere imza atan, her sene alt yaş gruplarında rekor goller atarak Türkiye şampiyonalarına katılan, profesyonel liglere birçok futbolcu kazandıran yaşantısıyla, yönetimiyle marka takım olma yolunda hızla ilerleyen Karamürsel İdman Yurdu en büyük görevin gençlere ve halkımıza düştüğünü biliyoruz.

 

Güçlü karakterler değiştirilemez, geliştirilebilir

Geleceğimiz olan gençler için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. U17 F Grubu birincisi olarak Paly-Off Grubuna kaldık. Play-Off U17 B Grubunda birinci olarak Türkiye şampiyonasına katılacak 128 takım arasına girdik. Güçlü karakterler değiştirilemez, geliştirilebilir. Karamürsel İdman Yurdu ve Karamürsel mutlulukla tanışmaktır, mutlu yaşamağa alışmaktır. Başarılarla sevinmektir. Birlikte yola devam, bizler hazırız dedi

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom