İsmail Yıldırım 41 TV'nin Konuğu Oldu

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım 41 TV’de canlı yayınlanan “Kentin Dünü Bugünü” adlı programa canlı yayın konuğu oldu.

İsmail Yıldırım 41 TV'nin Konuğu Oldu Karamürsel Haber

Sunuculuğunu Fazile Özkurt’un yaptığı programa katılan Başkan Yıldırım Karamürsel’e yaptığı yatırım ve projeleri hakkında bilgi verdi.

 

TURİZM KENTİ

Karamürsel’i turizm kenti yapmak adına yaptığı çalışmalardan bahseden Başkan Yıldırım, “Merkezi bir ilçe değiliz, Kocaeli’nin ortasından geçen Bursa’ya, İstanbul’a çok yakın, tabiatı ve doğasıyla örnek gösterilebilecek bir ilçeyiz. Sanayiyi asla ilçemize sokmayı düşünmedik, bundan sonraki nesillere de sanayiyi Karamürsel’e getirmemesi için tavsiyelerimizi veriyoruz. Biz yaşam kentiyiz, Eğer iyi bir yaşam istiyorsanız Karamürsel sizin tercihiniz olacaktır. İmar açısından yaptığımız revizyonlar gelecek nesillere bırakacağımız en büyük miras olacaktır. Takdir ederseniz ki körfez geçiş köprüsüyle birlikte İstanbul’a çok yakın bir ilçe olacağız.

 

İMAR DÜZENLEMELERİ

Artık İstanbul, İzmit dolup taştı. Bizler bu çevredeki belediyeler olarak geleceğe yönelik doğru imar çalışmaları yapmamız gerekiyor. Bu yüzden belediye başkanlığı dönemimde en çok zevk ve keyif aldığım, çok fazla reklamı yapılamayan, gelecek nesillere eser bırakılacak imar düzenlemelerini güzel bir çalışma ile bitirdik. Bu beni çok mutlu etti. Yaşadığı kente hizmet etmek isteyen güzel bir kadrom var. Onlarla bir aile gibi çalışıyoruz. Bunun verdiği bir güç var, bu bizi çok mutlu ediyor” dedi.

kaynak : karamursel.bel.tr

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom