Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonu Eray AKBULUT

Kıvanç Gençlik ve Spor Kulübü’nden 41 kg Eray AKBULUT şampiyon oldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonu Eray AKBULUT Karamürsel Haber

Karamürsel Kıvanç Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Eray AKBULUT , Mersinde yapılacak olan Anadolu yıldızlar finallerine ferdi olarak gitmeye hak kazandı inşallah mersinden de başarılı olarak dönecektir.Kıvanç spor kulübü hocası isa GÜNDAĞ Eray Akbulut sporcumuz 5 yıllık öğrencimiz yaşı küçük başarıları büyük bir öğrencimizdir hedefimiz büyük çok çalışıyoruz ‘Başarılarımız birliğimizdendir’.

 

Spor Genel Müdürlüğünün yeni yetenekleri keşfetme, sporu geliştirme ve sporu sevdirme projesi kapsamındaki Anadolu Yıldızları Ligi Taekwondo Türkiye Yarı Final müsabakaları Hasan Güngör Spor Salonu’nda yapıldı. 3 gün süren Taekwondo şölenine 14 ilden 15 bayan ve erkek takımları katıldı. Heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne olan yarı final maçları Taekwondo severlerin beğenisini kazandı. Zorlu maçlardan sonra Erkek Takımlari sıralamaları şu şekilde oluştu;

 

1.İstanbul Avrupa 2.İstanbul Anadolu 3.İzmir 4.Kocaeli 5.Eskişehir 6.Balıkesir 7.Sakarya 8.Manisa 9.Bursa 10.Muğla 11.Bilecik 12.Çanakkale 13.Kütahya 14.Tekirdağ 15.Uşak olurken,

Bayan Takımları sıralamaları ise;

1.Tekirdağ 2.İstanbul Anadolu 3.Bilecik 4.Manisa Bursa 5.Kocaeli 6.Çanakkale 7.Bursa 8.İstanbul Avrupa 9.İzmir 10.Eskişehir 11.Balıkesir12.Kütahya 13.Muğla 14.Sakarya 15.Uşak takımlarından oluştu.

Müsabakalar sonunda takımlara ve sporculara kupa ve madalyaları verildi.. 

 

 

Sporcu Eray AKBULUT, 2002 Doğumlu 5 yıllık sporcu olan Eray Akbulut’un hedefi , ve örnek aldığı kişi hocası İsa GÜNDAĞ ve hedefinde  dünya şampiyonluğu olduğunu belirtti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom