KEM-DER Yönetimi Emlakçılar'la bir araya geldi

Kocaeli Emlakçılar Derneği ( KEM-DER) yönetim kurulu başkanı

KEM-DER  Yönetimi Emlakçılar'la bir araya geldi Karamürsel Haber

Kocaeli Emlakçılar Derneği ( KEM-DER) yönetim kurulu başkanı  Alpay Hacıoğlu, ikinci başkan Ertan Karakaş ve yönetim kurulu üyesi M.Ali Akdeniz'in katılımları ile  ilçemizde bulunan emlakçıların  sorunlarını dinlemek ve sektördeki yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmek için bir dizi ziyarette bulundular. 
Dernek başkanı Hacıoğlu, Karamürsel çok güzel ve değerli bir ilçemiz; özellikle köprü inşaatının başlaması ile bu bölgede bulunan menkul ve gayrimenkul fiyatları'da  çok büyük değişiklikler yaşanmaya başladı.

AYAKÇILAR  ÇOĞALDI
Karamürsel ve çevresinde başlayan bir anda özellikle emlak sektöründe çok büyük bir hareketlilik başladı, sektörümüzde başlayan bu hareketlilik ile maalesef en büyük sıkıntı hem sektörümüzü zora sokan, hemde ailemize ekmek götürdüğümüz ekmek teknemize zarar vermeye çalışan ayakçı komisyoncular türemeye başladı.
Bu komisyoncular sektörle alakaları olmasa'da aracılık yaparak, hiç bir bilgiye ve donanıma sahip olmadan bu işi yapmaya çalıştıkları için derneğimize üye olan ve sektörde yer sahibi olmuş, güvenilirlikleri onaylanmış kişilere zarar vermeye çalışmaktadırlar.
KEM-DER olarak gerek şahsım gerekse yönetim kadromuzda yer alan  arkadaşlarım, gerekse üyelerimiz olarak bu gidişata bir dur demek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

KARAMÜRSEL  ÇOK  DEĞERLENECEK
Karamürsel'de eskiden beri bildiğimiz ve tanıdığımız emlak sektörünün eski çınarlarından Selami Gökçe (Gökçe Emlak) abimizi  ve şirketi dahada güzel yerlere taşımak için günümüze ayak uydurmak için sürekli yenilikler sağlayan oğlu Ender Gökçeyi'de ziyaret ettik.
Ziyaretimizde Karamürsel'in sektördeki sıkıntılarını dinleyerek notlar aldık, bu şekilde zaman, zaman Karamürsel'e de ziyaretlerde bulunarak bu eksikliklerin giderilebilmesi için elimizden geleni yapacağız.  

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom