Karamürsel ADD’de Münteha Purut güven tazeledi

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 10. olağan kongresi Karamürsel ADD derneğinde gerçekleştirildi.

Karamürsel ADD’de Münteha Purut güven tazeledi Karamürsel Haber

Karamürsel ADD derneğinde gerçekleştirilen 10. Olağan Kongresinde çarşaf liste halinde yapılan seçimde Münteha Purut 65 üyenin 29’nun oyunu alarak tekrar başkanlığa seçildi.

Divan başkanlığını GYK Üyesi Marmara Bölge Sorumlusu Zuhal Özen yaparken katipliklerini ise battal Çatal ve Coşkun Kementoğlu yaptı.

AYRINTILI HABER GAZETENİZ KIRKBİRBUÇUK KARAMÜRSEL'DE BAYİLER'DE

Çarşaf liste ile gidilen seçimde Yönetim Kurulunda Münteha Purut 29, Cemile Birol 29, İlhami Pençe 29, Nurten Kandere 28, Aylin Özen 27, Osman Uğurlu 25, Musa memiş 25, Nemciye Özdemir 10 ve Merve Akdağ 1 oy alırken Denetim Kurulunda Zeki Dalay 24, Önder Kaymaz 21, Mehmet Öztürk 19, Fatma Tekin 19, Canan Özden 16, Nürettin Özsaraç 15, Emre Yiğit 4 ve Coşkun Kementoğlu 4 oy alırken Disiplin Kurulunda Zeliha Altınok 16, Zuhal Öztorun 18, Aydın Yetkincan 17, Erol Can Polat 16 ve Zeynep Güney 13 oy aldı.

 

Bu göre Yönetim Kurulu Asil Üyeler, şu isimlerden oluştu; Münteha Purut, Cemile Birol, İlhami Pençe, Nurten Kandere, Aylin Özel, Osman Uğurlu ve Musa Memiş, Disiplin Kurulu Asil Üyeler Zeki Dalay, Önder Kaymaz, Mehmet Öztürk ve Fatma Tekin, Disiplin Kurulu Asil Üyelerde Zuhal Öztorun, Aydın Yatkincan, Zeliha Altınok ve Erol Can Polat’tan oluştu. Seçimin ardından konuşma yapan Münteha Purut ‘Bize düşen görev atamızın devrimlerine, laik cumhuriyete sahip çıkmaktır. Aday olmadığım halde oyların tamamını alarak bana tekrar görev verdiğiniz için herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom