Karamürselli Tayfun Kıy Portekiz'de

Karamürsel İdman Yurdu alt yapısından yetişip uzun süre burada futbol oynayan ve antrenörlük de yapan Tayfun Kıy, Portekiz ekiplerinden Atletico Club De Alcanenense ile sözleşme imzaladı.

Karamürselli Tayfun Kıy Portekiz'de Spor

Karamürsel İdman Yurdu alt yapısından yetişip uzun süre burada futbol oynayan ve antrenörlük de yapan Tayfun Kıy, Portekiz ekiplerinden Atletico Club De Alcanenense ile sözleşme imzaladı

İlimizden Türk futboluna birçok önemli yetenek sunan ve şuanda birçok Süper Lig takımının alt yapısında futbolcusu bulunan Karamürsel İdman Yurdu bir yıldızını da dünya futboluna sundu. Karamürsel İdman Yurdu forması altında uzun süre top oynayan ve Siyah – Beyazlı ekipte antrenörlükte yapan Tayfun Kıy, Portekiz ekiplerinden Atletico Club De Alcanenense ile sözleşme imzaladı.

 

KARAMÜRSEL İ.Y’NDA KAPTANLIK YAPTI

Futbola Karamürsel İdman Yurdu forması altında 1999 yılında başlayan ve Karamürsel İdman Yurdu dışında Karamürsel Ereğlispor forması giyen Tayfun Kıy, siyah –beyazlı kulüple beraber birçok başarı elde ederken yaş ortalaması çok düşük olan bir ekiple Amatör Süper Lig’e çıkma başarısı da gösterdi. Kıy hedeflerini yüksek tutarken sözleşme imzaladığı Atletico Club De Alcanenense kulübü ile artık başka hedeflerinin olduğunu ve bunun için mücadele edeceğini belirtirken kalbinin her zaman Karamürsel İdman Yurdu’ndan yana olacağını belirtti.

kaynak: mansetkocaeli

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom