Sezgin Emlak’tan çiğ köfteli açılış

Karamürsel tanınmış simalarından Sami Sezgin, Karamürsel Gücer İşhanında Sezgin Emlak Gayrimenkul ve Danışmanlık Dükkanını çiğ köfte ikramıyla açtı.

Sezgin Emlak’tan çiğ köfteli açılış Karamürsel Haber

Güler yüzlü ve ‘önce müşteri memnuniyeti’ odaklı hizmet anlayışı ile emlakta marka olma yolunda olan Sezgin Emlak yeni hizmet binası, düzenlenen törenle açıldı. 

Kocaeli ve Karamürsel’de geniş kesim tarafından tanınan Sami Sezgin Karamürsel Cumhuriyet caddesi Gücer İşhanı Kat;1 No;27’te yeni açtığı Sezgin Emlak Gayrimenkul ve Danışmanlık dükkanın açılışına katılan konuklarına çiğ köfte ve baklava ikramında bulundu.

AYRINTILI HABER GAZETENİZ KIRKBİRBUÇUK KARAMÜRSEL'DE BAYİLER'DE

İşhanındaki ve dostlarının katıldığı açılış töreninde konuşma yapan Sami Sezgin; ‘Bir zamanlar insanlar emlakçıyım demeye çekinirdi. Çantacılar vardı. Merdiven altı yerlerde hizmet verenler vardı. Şu anda ise gördüğünüz gibi Karamürsel’e yakışan ve güven mekanların ayısı artıyor. Artık gittiğimiz her yere gönül rahatlığı ile emlakçı kartımızı bırakabiliyoruz. Biz de hizmet kalitemizi daha fazla artırıp müşterilerimizin memnuniyetine sunmaya çalıştık. Umarım bunu başarırız” diye konuştu.  

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom