Karamürsel’de esnaflar ve vatandaşlar çarşı tuvaletinin denetlenmesini istiyor

Karamürsel’de esnaflar ve vatandaşlar her gün onlarca kişi tarafından kullanılan merkez camiinin karşısındaki umumi tuvaletinin denetlenmesini istiyor.

Karamürsel’de esnaflar ve vatandaşlar çarşı tuvaletinin denetlenmesini istiyor Kulağımıza Gelenler

AYRINTILI HABER GAZETENİZ KIRKBİRBUÇUK KARAMÜRSEL'DE BAYİLER'DE

Karamürsel’de esnaflar ve vatandaşlar her gün onlarca kişi tarafından kullanılan merkez camiinin karşısındaki umumi tuvaletinin denetlenmesini istiyor. Tuvaletlerin en çok mikrop üreten alanlardan olduğunu ifade eden esnaflar ve vatandaşlar dezenfekte koşullarının uygulanmasını istiyor. Tuvaletlerin kirli olmasından rahatsız olduğunu söyleyen esnaf ve vatandaşlar tuvaletlere gereken önem verilmiyor. Merkez Camii karşısında bulunan tuvalet denetlenmiyor. Gördüğümüz kadarıyla tuvalet içler acısı. ’Müslüman’ demek temizlik demek ama maalesef buralarda ne temizlik var, ne denetim. Çok rahatsız oluyoruz. En azından her ay ya da 15-20 günde bir denetim yapılmasını istiyoruz. Tuvaletlerin periyodik bakımlarının yapılması gerekiyor. Tuvalet kapılarına elinizi vuramıyorsunuz. Pislik içerisinde. Lavabolara elinizi vuramıyorsunuz, pislik içerisinde” şeklinde konuştu.
Vatandaşların da duyarlı olması gerektiğini belirten esnaf ve vatandaşlar, işletme sahibinin bu konuda daha duyarlı olunması istendi.

 

 Bu konuda biraz duyarlı olalım lütfen… tuvaleti kullananda burayı işletende….

 

‘Evdeki tuvalet, dışarıdaki mecburiyet!’

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom