Sevgili Takipçilerimiz

Hedef 1.000.000 (1 Milyon) kişi.

Sevgili Takipçilerimiz Köşe Yazısı

Önemli Duyuru;

 

Sevgili takipçilerimiz, hedefimiz olan günlük 50.000 ziyaretçi sayısını bu hafta başından itibaren misli ile geçmiş bulunmaktayız. Ekibim ve şahsım adına bize gösterdiğiniz ilgi için çok ama çok teşekkür ediyoruz. Bu başarıyı sizlerin sayesinde yaşadık, buna layık olup çok daha özverili olarak çalışacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Sadece bir kaç ay içerisinde görsel yayınada başlayarak hem takipçilerimizin istek ve dileklerini, hem de güzel ilçemizin tanıtımında daha da büyük bir katkı sağlamak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Gazetemize, an be an haber akışı ile internet sitemizi ve sosyal ağlarımızı takip ettiğiniz ve desteklediğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizi Takip etmeye devam edin unutmayınız ki ne kadar büyürsek Karamürsel’e o kadar faydalı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

Sürç-I lisan ettiysek affola , amacımız kimseyi kırmak, kimseye zarar vermek değil adalete, doğruya hizmet etmek, adaletsizliği ve yanlışlığı engellemektir.

 

Bu yolda bize gösterdiğiniz bu yoğun desteğe layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz günlük bir milyon ziyaretçi bunun için desteklerinizi esirgemeyin lütfen.

 

ALLAH cc hepinizden razı olsun.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom