Karamürsel'de Kütüphane Haftası Kütüphane’de Kutlandı

Karamürsel'de ‘Küresel Anlayış ve Kütüphaneler’ temalı 52. Kütüphane haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Karamürsel İlçe Halk Kütüphanesinde program düzenlendi.

Karamürsel'de Kütüphane Haftası Kütüphane’de Kutlandı Karamürsel Haber

Program Karamürsel İlçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Gevher Kösali tarafından açılış konuşmasıyla başladı ardından Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı. Kaymakam Narinoğlu yapmış olduğu konuşmada okumanın ve okutmanın önemine değinerek, kitap okumaya daha çok zaman ayrılması gerektiğini söyledi. Kaymakam Narinoğlu’nun konuşmasının ardından Karamürsel İlçe Kütüphanesinde en çok kitap alıp okuyan yetişkin ve çocuklar teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle onurlandırılırken, sıra dışı okurlar slayt gösterisi ve güncel kitap tanıtımı sergisinin ardından program sona erdi.

 

Karamürsel İlçe halk Kütüphanesinde yapılan programa Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Kocaeli İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Üğüten, daire amirleri okul müdürleri, öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom