Mahalle Bekçisi Alımı Başladı

KPSS Şartı Aranmaksızın İlkokul, Ortaokul, Lise, Önlisans ve Lisans Başvurabileceği İlk 715 Mahalle Bekçisi Alım İlanı Gösterildi Tüm Detaylar Belli Oldu.

Mahalle Bekçisi Alımı Başladı Bölgesel

KPSS Şartı Aranmaksızın İlkokul, Ortaokul, Lise, Önlisans ve Lisans Başvurabileceği İlk 715 Mahalle Bekçisi Alım İlanı Gösterildi Tüm Detaylar Belli Oldu İşte Müracaat Şartları.

772 Sayılı çarşı ve mahalle bekçisi Kanunu kapsamında Güvenlik Hizmetleri Sınıfında Hakkari, Şırnak, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerinde görevlendirilmek suretiyle 715 çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacaktır. Imtihan komisyonunca yapılacak olan sözlü ve yazılı imtihan sonucuna nazaran alımı Şırnak merkez 205, Beytüşşebap 30, Cizre 205, Güçlükonak 30, İdil 60, Silopi 155, Uludere 30 olmak suretiyle toplamda 715 şahıs istihdam edilecek.

Müracaat şartları şu şekilde belirlendi. T.C. vatandaşı olmak, minimum ilkokulu bitirmiş olmak, Askerlik ödevini bitirmiş olup, 30 yaşından yukarı olmamak, görevini hayata geçirmeye engel bir hastalık bulunmaması gereklidir. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 48. maddesine gore şartlarına uygun olmak. Türk Cemiyet telakilerine gore fena şöhretle tanınmamak. Kamu haklarından yoksun olmamak. Kamu hizmetlerinden yoksun bulunmamak.

Başvurular 6 Mayıs 2016 evveliyatına kadar çalışılmak istenilen Valilik yada Kaymakamlık lara istenen evraklar ile yapılacaktır.

Sözlü sınava hak kazananlar 7 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanacak. Yazılı imtihan zamanı olarak 11 Mayıs 2016 belirlendi.

Kamu Çalışanı Alımı haber sitesi olarak tüm kamu iş ilanlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Şırnak ilinde yapılacak olan tüm alımlar belirlenmiş olup, öteki illerin yayınlayacağı ilanlara internet sitemizden anlık olarak ulaşabileceksiniz. Şırnak ili 715 mahalle bekçisi alım ilanı metni ve saptanca tablosu için Tıklayınız.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom