Saadet Partisi İlçe Divan Kurulu Toplantısı

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı divan kurulu toplantısı için bir araya geldi.

Saadet Partisi İlçe Divan Kurulu Toplantısı Siyaset

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı divan kurulu toplantısı için bir araya geldi. İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi İstanbul İl yönetim kurulu üyesi Muhammed Emin Topsakal, Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın, Saadet Partisi Karamürsel Mahalli İdareler Başkanı Süleyman Baydin, İlçe yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

Divan kurulunun seçilmesinin ardından açılış konuşmalarını gerçekleştiren İsmail Aydın, “Yapılan kongreden sonra hızlı bir şekilde yönetimimizi oluşturduk ve çalışmalarımıza başladık. Bildiğiniz gibi ülkemiz yangın yerine dönmüş durumda, etrafımızda çıkan yangın maalesef ülkemize de sıçradı ve halkımız çıkan bu yangından habersiz bir şekilde yaşamaya devam ediyor. Hükümet kanadı ise bütün bu olumsuzluklara rağmen bir çözüm üretemiyor. Bizler Saadet Partisi olarak çıkan bu yangını söndürmek için canla başla çalışmak zorundayız. Bu ümmetin kurtuluşu ancak Saadet Partisiyle olur “ Dedi.

ÜRETEN DEĞİL TÜKETEN BİR ÜLKE HALİNE GELDİK

Mahalli İdareler başkanı Süleyman Baydin’in yapılan çalışmalarla alakalı bilgilendirme yapmasında ardından konuşmalarını gerçekleştiren Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Emin Topsakal ülkenin gündemi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Topsakal, ‘’ Her gün televizyon ve gazetelere bakıyoruz bize ülkenin gündemi hakkında bilgi veriliyor ancak Tv ve gazetelerde yansıtılan gündem acaba ülkemizin gerçek gündemi mi? Milletimiz 2002 yapılan seçimlerde huzur ve refaha ereriz düşüncesiyle AKP’ ye oy verdiler. Fakat 2002 yılında sadece kurumların borçları varken şu anda milletimiz borç batağına girmiş durumda ekonomik yönden rahatlarız düşüncesiyle AKP’yi iktidara getirmişlerdi fakat halkımız şu an da ev ve araba alabilmek için 10-15 senesini ipotek etmek zorunda kalıyor. Kişi başına düşen borç miktarı 14 senede tam 3 katına çıkmış durumda. Biz üreten bir ülke değil tüketen bir ülke olduk. 2002 yılında 242 Milyar TL olan Türkiye’nin borcu şu anda 2015 yılına baktığımızda 677 Milyar TL. Ülkemiz madem bu kadar zengin neden bu borçlar giderek artıyor’’ Dedi.

MÜTTEFİKİ AMERİKA, DOSTU İSRAİL, HEDEFİ AB OLAN ZİHNİYETTEN HAYIR GELMEZ

Konuşmalarına devam eden Topsakal, ‘’ 15 seneden beri iktidar da olanlar ülkemizin kötü gidişatı önlemek yerine ülkeyi bölünmenin eşiğine getirdiler. Komşularla olan sıkıntıların yanı sıra özellikle son dönemde Güneydoğu da yaşanan hadiseler bin yıllık İslam Kardeşliğimizin temellerine dinamit konulduğunun göstergesidir. Tüm bunlar yaşanırken bunların tek dertleri Başkanlık sistemi ve AB’ye üyelik… İslam Birliğini kurarak Ülkenin ve ümmetin kurtuluşuna vesile olmak varken bunlar Yahudi lobileriyle ve İsrail’le anlaşmalar imzalayarak ümmetin kanayan yarasına tuz basmaktan başka hiçbir şey yapmıyorlar. Müttefiki ABD,  Dostu İsrail, Hedefi ise AB olan bir zihniyetten ne ülkemize ne de ümmetimize hayır gelmez” Şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom