Kayıp Rita Darı Winkler Halıdere'de Bulundu

Halıdere'de Bulundu ! 34 gün önce İstanbul'da kaybolan Ermeni uyruklu Alman vatandaşı Rita Dari Winkler'in cesedi Gölcük Halıdere'de bulundu.

Kayıp Rita Darı Winkler Halıdere'de Bulundu Bölgesel

Antalya'da kuaförlük yaparken ve 34 gün önce İstanbul'a gelerek kaybolan Ermeni uyruklu Alman vatandaşı Rita Dari Winkler'in cesedi Gölcük'te bulundu. 

Antalya'da kuaförlük yaparken ve 34 gün önce İstanbul'a gelerek kaybolan Ermeni uyruklu Alman vatandaşı Rita Dari Winkler''i arama çalışmaları bugün Gölcük'te yoğunlaşmıştı. İstanbul'dan Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'ne giden özel bir ekip bazı adreslerde çalışmalarına başlamıştı.

 

BAŞ ŞÜPHELİ SEVGİLİSİYDİ

Rita Dari Winkler(40) Antalya'da kuaförlük yapıyordu. İddiaya göre, Almanya'da yaşayan Türk asıllı Ali Kemal S.'yle tanışarak sevgili oldu. S.'nin Almanya'da bulunduğu öğrenilirken, Rita'yla buluşmak üzere birkaç kez Türkiye'ye geldi. Sevgililer defalarca Antalya'da, İstanbul ve Yalova'da buluştu.

SEVGİLİSİNİN VERDİĞİ BİLGİLER ÇELİŞTİ

Ancak Rita Dari Winkler, 10 Mart'ta esrarengiz şekilde ortalıktan kayboldu. A.K.S. emniyetteki ifadesinde, Rita'nın bazı hastalıkları olduğunu, tedavi gördüğünü için ilaç kullandığını iddia etti. Rita'nın sevgilisi Ali Kemal S. 40 yaşındaki kadının ev Almak için Yalova'nın Çınarcık ilçesine geçtiği ve geri dönmesinin ardından 10 Mart'ta kaldığı otelden ayrılarak esarengiz şekilde kayıplara karıştığını iddia etti. Ancak A.K.S.'nin verdiği tarih, saat ve kamera görüntülerinin çelişmesi dikkat çekti. Ali Kemal S'nin emniyette ifade verdikten sonra tekrar Almanya'ya gittiği öğrenildi.

İncelemelerini derinlemesine sürdüren polis ekipleri Rita'nın akrabaları ile sevgilisi olduğu öğrenilenAli Kemal S'nin yakınlarının ifadesine başvurdu. Esrarengiz şekilde kaybolan  Rita'nın en son görüldüğü Pendik, Kurtköy ve Yalova'da tahkikatı yoğunlaştıran polis ekipleri Rita'nın Gölcük'te öldürüldüğü iddiası üzerinde durarak cesedin ilçedeki bazı adreslerde olduğu bilgisine ulaştı.

ZEMİNE GÖMÜP, ÜSTÜNE BETON DÖKMÜŞLER

Halıcılar mevkiinde bulunan bir bağ evinin bahçesi iş makinesiyle kazıldı. Yaklaşık yarım saat süren kazı sonrası, söz konusu yerde herhangi bir bulguya rastlanmadı. 

Polis, buradan ayrılarak, ilçedeki Halıdere Mahallesi üzerinde bulunan işyerinde çalışma başlattı. Kadının cesedi sevgilisi Ali Kemal S.'nin kayınbiraderinin işyerinde, betona gömülü halde bulundu. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom