Otobüsçüler Çevreyi Kirletiyor !

Gazetemize gelen fotoğraflı şikayeti ilçemizde faaliyet gösteren firmalara bağlı otobüslerin çöplerini atarak doğayı ve çevreyi kirlettiğini gözler önüne seriyor.

Otobüsçüler Çevreyi Kirletiyor ! Karamürsel Haber

Gazetemize gelen fotoğraflı şikayetde, ilçemizde faaliyet gösteren firmalara bağlı otobüslerin çöplerini atarak doğayı ve çevreyi kirlettiğini gözler önüne seriyor. 

 

KENDİ ŞAHSİ MALLARINI TEMİZLERKEN ÇEVREYİ KİRLETİYORLAR

Otobüslerin bıraktıkları çöPler çevreyi kirletiyor. Çocuklar ve hayvanlar tarafından dağıtılan çöpler, çevre sakinlerinin tepkisine yol açıyor. Çöp alanı olmamasına rağmen, çimenlere, ağaç altlarına ve yol kenarlarına bırakılan çöpleri, zaman zaman belediye ekipleri almıyor. Vatandaşların isteği üzerine buradaki çöpleri alan belediye ekipleri, buranın çöp alanı olmadığını, buraya çöp bırakılmaması gerektiğini söylediler. Buraya bırakılan çöpler ise, çocuklar ve hayvanlar tarafından etrafa dağıtılıyor. Vatandaşlar; “Buraya çöp bırakılmaması gerekir. Çünkü burası çöp alanı değil. Burada açıkta bırakılan çöpleri de çocuklar ve hayvanlar dağıtıyorlar. Bu da çevre kirliliğine neden oluyor. İnsanlar, firmalar ve yetkililer daha duyarlı olsunlar” dediler.

Firma sahipleri ve Belediye personelinin çevre kirliliğine sebep olan kişilere gerekli uyarıları yapacağını, tekrarlanması durumunda cezai işlem uygulayacağını temenni ediyoruz.

UNUTMAYIN !

“Doğayı çöpler değil, çöpleri atan insanoğlu kirletiyor.” 

 

Bize ulaşarak şikayetlerinizi bildirebilir. Yetkilere ve halka Gazetemizden sesinizi duyurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom