Saadet Partisi Kadın Kolları Divan Toplantısı

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Kadın Kolları, nisan ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Kadın Kolları Divan Toplantısı Siyaset

Karamürsel Saadet Partisi Kültür Salonu’nda yapılan toplantıda konuşan Kadın Kolları İlçe Başkanı Şafak Yamak, her ay olağan yaptıkları ilçe divanlarında, sorumlulukları yerine getirirken aynı zamanda da çalışmaları daha faydalı hale getirmek için çaba sarf ettiklerini söyledi.

En önemli meselenin terör ve savaş olduğunu dile getiren Yamak, şunları ifade etti:

“Her gün gruplar halinde son yolculuklarına uğurladığımız şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır, milletimize başsağlığı diliyoruz. Saadet Partisi olarak biz bu işi kuru bir particilik davası için yapmıyoruz. Bizi burada her türlü maddi ve manevi sıkıntılara rağmen, türlü sorumluluklarımıza, türlü vazifelerimize rağmen bu salonda bir araya getiren yegane düşünce ‘ben bu işi Allah rızası için yapıyorum’dur. Bu gayret inşallah bu günümüzü, iman ahiretimizde inşallah mamur edecektir. Bu bakış açısıyla yaklaşıldığında çalışmalarımızın hayırlara vesile olacağı inanç ve temennisiyle sizleri Allah’a emanet ediyor. Miraç Kandili’nizi kutluyorum.”

Toplantıya, İl Kadın Kolları Sekreter Yardımcısı Şeyma Mercan, yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri, başmüşahitler, üyeler ve diğer ilgililer katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom