Havalar bu hafta düzelecek mi, yağışlar ne zaman bitecek?

Havalar ne zaman ısınacak? Marmara genelinde ve Karamürsel'de havalar ne zaman düzelecek? Bu hafta düzelir mi? sorularının cevabı ve yağışlar ne zaman bitecek? sorusunun cevabı haberimizde

Havalar bu hafta düzelecek mi, yağışlar ne zaman bitecek? Bölgesel

Havalar ne zaman ısınacak? sorusu son dönemlerde hemen herkesin cevabını merak ettiği soruların cevapları arasında yer alıyor. 2016 yılının bahar aylarını yaşadığımız bu sıralarda hava sıcaklıklarının bir düşüp bir yükselmesi havalar ne zaman ısınacak? sorusunu akıllara getirdi. Havaların bir süredir soğuk ve yağışlı geçemesinden dolayı vatandaşların bazı planlarını ertelemelerine de neden oluyor. Peki,havalar ne zaman düzelecek? Metoroloji'den alınan bilgilere göre önümüzdeki üç gün içerisinde Karamürsel ve Marmara genelinde sağnak ve şiddetli yağışlar devam edecek. Yağışlar ne zaman bitecek? Meteoroloji verilerine göre, 10 Mayıs salı gününden itibaren Karamürsel başta olmak üzere marmara'da hava sıcaklıklarının artacağı öğrenildi. Pazar günü yurt genelind etkili olacak olan sıcak havanın herkesi memnun edeceği tahmin ediliyor. Karamürsel ve Marmara'da havalar ne zaman ısınacak? sorusunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

HAVALAR PAZAR GÜNÜNEN İTİBAREN ISINIYOR

Bahar aylarını yaşadığımız bu günlerde havaların bir sıcak bir soğuması herkes üzerinde bir karmaşaya neden oldu. Sürekli değişen hava sıcaklıkları nedeniyle soğuk algınlığı ve grip sıkça görülmeye başladı. Havalar ne zaman ısınacak? Kısa bir süre önce, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Şen'in hava durumu ile ilgili yapmış olduğu açıklamaya göre, Karamürsel ve Marmara genelinde mevsim ortalamalarında seyreden hava sıcaklıklarının, 07 Mayıs Salı gününden itibaren ortalamaların 2 ila 3 derece altına ineceğini ve hafta sonuna kadar etkili olacağını belirtti. 

5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom