Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Öğrencileri İlk Yurt Dışı Çıkışı

Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı 539 Öğrenci ilk defa yurt dışına seyire çıktı.

Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Öğrencileri İlk Yurt Dışı Çıkışı Karamürsel Haber

İLK YURT DIŞI SEYİR’İNE ÇIKTI

Karamürsel Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda eğitim gören 539 öğrenci Astsubaylar dün 20 günlük seyir’e ailelerinin de katılımıyla Gölcük Donanma Komutanlığı Poyraz Limanından göz yaşlarıyla birlikte uğurlandı.

Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığında eğitimlerini sürdüren ve 20 günlük eğitim seyir’ine önceki gün Gölcük Poyraz limanında velilerinin de katıldığı uğurlamada göz yaşlarıyla gönderildiler.

ÖĞRENCİLER ÇOK HEYECANLIYDI

Karamürselbey Eğitim merkezi Komutanlığında eğitimleri sonrasında eğitim seyir’ine 539 öğrenci düzenlenen törenle uğurlanırken öğrenciler Bulgaristan, Malta, Çanakkale ve İzmir’den sonra eğitimlerini tamamlayarak Gölcük’e dönecekler.

Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Kocer, Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Dz. Kurmay Albay Serhat Dizdaroğlu, üst rütbeli komutanlar veliler katıldılar, Okul Komutanı Dz. kurmay Albay Serhat Dizdaroğlu’nun seyir’e hazır tekmilini verdikten sonra astsubay öğrenciler gemiye koşarak geçtiler.

AİLELER GÖZYAŞLARNI TUTAMADI

Gölcük Donanma Komutanlığı Poyraz limanında hareket edilen TCG İskenderun ve TCG Sofulu Mehmet Paşa gemileriyle 20 günlük seyir için bulunurken bu uğurlamaya gelen veliler uğurlamada göz yaşlarını tutamadılar.

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom