19 Mayıs Karamürsel'de Kutlandı

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programla protokol ve halk hazır bulundu.

19 Mayıs Karamürsel'de Kutlandı Karamürsel Haber

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı ilk olarak  Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programla başladı.

Atatürk anıtında başlayan Törende İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Atatürk anıtına çelenk konulması, ardından saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan anma programı, ilçemiz kaymakamı Sn. Ahmet Narinoğlunun, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri ve öğrenciler ve halkın katılım sağladı.

Daha sonra Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenin ardından havanında güzel olması nedeni ile  sahil bandından  yürüyüş yapılarak Kapalı Spor Salonuna gidildi. Burada düzenlenen törene başlanırken,burada ki törende Karamürsel Alp Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan gösteriler izlendi. Amiral İlkokulu öğrencilerinin sahnelediği Kafkas halk oyunları gösterileri katılan misafirler tarafından büyük beğeni toplarken öğrenciler kendilerini alkışlayan, kişilerin yoğun ilgisinden dolayı çok mutlu oldukları görüldü.
Gösterilerin ardından programda 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile birlikte, gösteriler devam etti.

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom