Ahmet Narinoğlu; Bağımlılığın önüne geçeceğiz

Son zamanlarda özellikle ilçemizde boy gösteren ve küçük çocukları etkisi altına alarak zehirleyen, bağımlılıklar karşısında ilçemiz kaymakamı Ahmet Narin oğlu,

Ahmet Narinoğlu; Bağımlılığın önüne geçeceğiz Karamürsel Haber

Son zamanlarda özellikle ilçemizde boy gösteren ve küçük yaştaki, çocukları etkisi altına alarak zehirleyen, bağımlılıklar karşısında ilçemiz kaymakamı Ahmet Narin oğlu, duyarlılığını yine göstererek, özellikle bağımlılık konusunda en zayıf halka olan ilçemiz, gençleri için Milli Eğitim Müdürlüğü’nün liderliğinde  başlayan ve devam eden “Bağımlılıkla  Mücadele Projesi “” kapsamında  öğrencilere verilen eğitimler sona erdi.

     Karamürsel  4 Temmuz Şehit Hüseyin GÜLDAL Ortaokulu’nda düzenlenen törene Sayın Kaymakamımız Ahmet NARİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet DURNA, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

     Törende  konuşma yapan Sayın Kaymakamımız  Ahmet NARİNOĞLU, gelecek nesillerin bağımlılıkla  mücadele  konusunda  eğitimlere  katılarak hassasiyetlerini  gösterdiklerini söyleyerek, emeği geçen ilgililere ve öğrencilere    teşekkür etti.  Programın ardından Ahmet Narinoğlu, katılan öğrencilere sertifikalarını verdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom