Yıldırım, Beden Eğitimi Öğretmenleri ile kahvaltı yaptı

İlçemiz'de özellikle son dönem'de bir çok başarılı öğrencinin spor'da ilçemizin ismini duyurmasının mimarı olan Karamürsel'de görevli beden eğitimi öğretmenler

Yıldırım, Beden Eğitimi Öğretmenleri ile kahvaltı yaptı Karamürsel Haber

 


İlçemiz'de özellikle son dönem'de bir çok başarılı öğrencinin spor'da ilçemizin ismini duyurmasının mimarı olan Karamürsel'de görevli beden eğitimi öğretmenleri İsmail Yıldırım'ın davetlisi olarak kahvaltıda buluştular. 
Başdeğirmen tesislerinde gerçekleştirilen programa,öğretmenlerin yanı sıra, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Çetin Yıldız ve Milli eğitim müdürü Murat Çakır'da katıldı.

Başkan Yıldırım programda Belediye Spor Müdürlüğüne bağlı açılan kurslardan bahsederek “Belediyemizin yapmış olduğu spor salonunda masa tenisinden, güreşe, aerobikten, voleybol ve atletizme kadar birçok branşta eğitim veriliyor. Karamürsel’de alternatif bir spor salonu yapmak istedik. Salonlarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. 
İlçemizde ki okulların çoğuna halı saha ve spor salonları yaptık. İmam Hatip Lisesinde spor salonu yapımı çalışmaları başladı, 100.Yıl Meslek Lisesine de spor salonu yapacağız” dedi.
İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız ise Başkan Yıldırım'a Karamürsel'de Spor ve Sporcu ya yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom