Bu çocuklar bir, HARİKA

Dün akşam Amiral İlk Okulu 1-F Sınıfı Öğrencilerinin, sergilediği müthiş bir gösteriye sahne oldu.Katılan aileler ve protokol üyelerini adeta büyüledi.

Bu çocuklar bir, HARİKA Karamürsel Haber

Aşkın Cafe’de;Okuma Bayramı

Karamürsel’de dün akşam Amiral İlk Okulu 1-F Sınıfı Öğrencilerinin, sergilediği müthiş bir gösteriye sahne oldu.Katılan aileler ve protokol üyelerini adeta büyülendi.

Dün akşam Saat:20.00’da Karamürsel Aşkın Cafe’de Karamürsel Amiral İlk Okulu öğretmenlerinden, Zihni Aslan’ın Koreografisini yaptığı, yaşları çok küçük olmasına rağmen inanılmaz bir performans gösteren minik öğrenciler, kendilerini izlemeye gelenler tarafından çok beğenildi ve dakikalarca alkışlandılar. İlçemiz kaymakamı,Ahmet Narinoğlu, Jandarma Komutanı, Sadık Eroğlu, Milli eğitim Müdürü, Murat Çakır, Amiral İlk Okulu Müdiresi, Suna Eker Çiçek, protokol üyeleri ile  öğrenci velilerinin katıldığı gösteride, sergilenen oyunlar katılımcılar tarafından büyük alkış alırken, gösteri sırasında minik öğrencilerin Türk Bayrağını öperek Kaymakamımız, Ahmet Narinoğu ve Jandarma Komutanımız, Sadık Eroğlu’na vermeleri duygusal anlar yaşanılmasına sahne oldu.   

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom