Ak Gençlerden Yıldırıma Ziyaret

Karamürsel Ak Parti Karamürsel Gençlik Kolları 4.Olağan kongresinin ardından Başkanlık görevini devralan Adem Özgüneş ve yönetimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Ak Gençlerden Yıldırıma Ziyaret Karamürsel Haber

Karamürsel Ak Parti Gençlik Kolları 4.Olağan kongresinin ardından Başkanlık görevini devralan Adem Özgüneş ve yönetimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Gençlik Kolları Başkanı Özgüneş protokol ziyaretlerine başladıklarını belirterek, “Karamürsel’de % 60’lık bir kesim Ak Partiyi destekliyor. Önümüzde Türkiye’nin geleceği için çok önemli olan genel seçimler var. Karamürsel Gençlik Kolları ekibi olarak  çok çalışarak seçimlerden üstün bir başarı ile çıkacağımıza inanıyoruz. Bu süreçte genç yaşınızda 3.dönem belediye başkanı seçilerek siyasete yeni atılan bizlere rol model oldunuz. Gençlik Kolları olarak sizleri örnek alıp, Karamürsel’in en ücra köşesine kadar giderek 7 Şubat’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı 5’nci olağan il kongresine davette bulunuyoruz”dedi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Karamürsel Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve ekibine yeni görevlerine başarılar dileyerek “ Kocaeli’nde olduğu gibi Karamürsel’de de başarılı bir yerel seçim gerçekleştirdik. Halkımızın teveccühüyle üçüncü dönem yeniden belediye başkanlığına seçildik. Bu dönemde gençlerimizin özverili çalışmaları ve desteğini aldık. Sizlerin huzurunda gençlik kollarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

7 Şubat’ta Kocaeli il kongremizi Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştireceğiz. Kongreye yoğun bir katılım sağlanmalı, ben de o gün kongrede olarak sizlerin yanınızda olacağım. 

Türkiye’nin istikrarı ve büyüyen güçlü ekonomisi için siyasi görüşü, dini inancı ve mezhebi ne olursa olsun tüm Karamürsel halkını "Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek olan Ak Parti İl Kongremize davet ediyorum” dedi.

Başkan Yıldırım’a yapılan ziyaretin ardından Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve ekibi Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya’yı da ziyaret etti.

 

Ak Parti Karamürsel Gençlik Kolları Başkanı

 Adem Özgüneş hakkında;

11 Mayıs 1986 Karamürsel doğumlu olan Adem Özgüneş, Karamürsel İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra İlahiyat Fakültesinde eğitim aldı. Aynı zamanda Sosyoloji 3.sınıfda eğitim almaya devam eden Özgüneş, 2007 yılında Ak Parti’ye üye olarak 2009 yılında Güngören Gençlik Kollarında aktif olarak görev almıştır. Güngören Akademi Derneğinin Kurucuları arasında bulunan Özgüneş, başkan yardımcılığı ve koordinatörlük görevlerinde de bulundu.

 

 

Ak Parti Karamürsel Gençlik Kolları Görev Dağılımı

Başkan Adem Özgüneş, Siyasi Hukuki İşler Başkanı Erdem Karakoyun, Teşkilat Başkanı Tanju Ünal,  Yardımcısı Celil Gökgün, Tahir Nişancı, Kazım Turan ve Mustafa Şahin,  Seçim İşleri Başkanı Rıdvan Bölgen, Yardımcısı Ömer Yalınbaş, Tanıtım Medya Birimi Başkanı Kübra Aktaş, Yardımcısı Mehmet Burak Çeker, Dış İlişkiler Başkanı Sinan Çetinbakış, Yardımcısı Şaban Gökbayrak, Üniversitelerden Sorumlu Başkan Bülent Bilgiç, Yardımcısı Zeynep Arslanalp, Halkla İlişkiler Başkanı Özgür Karabulut, Yardımcısı Metin Kocakır, Yerel Yönetimler Başkanı Burhanettin İlhan, Yardımcısı Halise Büşra Aydın, Ekonomi ve Mali İşler Başkanı Burak Özer, Ar-ge ve Eğitim İşleri Başkanı Dilek Demircan, Yardımcısı Cihat Börek, Sekreter Betül Durmuş,  Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Ömer Günbaşar  olarak belirlendi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom