Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi Kaynaşma ve Dayanışma Kokteyli

Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı tarafından kaynaşma ve dayanışma kokteyli düzenlendi.

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi Kaynaşma ve Dayanışma Kokteyli Siyaset

CHP Karamürsel İlçe Teşkilatı tarafından kaynaşma ve dayanışma kokteyli düzenlendi.

Karamürsel’in Dereköy mahallesinde bulunan bir tesiste düzenlenen kokteyle, CHP Kocaeli milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet ve Tahsin Tarhan ile Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, CHP Karamürsel Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Eraslan, partinin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Yazar, partinin Karamürsel teşkilatı olarak gelecek seçimlere kitlendiklerini belirtti.

“Karamürsel’deki seçimi alırsak Kocaeli’yi alırız.” diyen Yazar, “Karamürsel cemaatlerin en yoğun olduğu yer. Bu konuda eksiğiz, eksiğimizi biliyoruz. O eksikleri çözeceğiz. Karamürsel’de cumhuriyete sahip çıkma isteği çok fazla. Karamürsel’de bu potansiyel var. Burayı yıkarsak Kocaeli’ye moral gelir.” diye konuştu.

Yazar, partinin il başkanı ile milletvekillerine de seslenerek, “Son dakikada değil şimdiden belediye başkan adayımızı kararlaştırmalıyız. Karamürsel’de biz seçimi almaya kilitlendik, ileriye doğru planlarımızı il başkanımıza sundu. Bizim hiç kimseyle en ufak bir sürtüşmemiz yok.” dedi.

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise “Biz adaylarımızı en az bir yıl içinde belirleyeceğiz. Kocaeli’deki bütün ilçelerimizde bu uygulanacak. Kocaeli’deki ilçeler arasında Karamürsel’de en rahat en kolay seçim alacağımıza inanıyorum. Bunu böyle düşünüyoruz diye de rehavet içinde olmayacağız. Çalışmalarımızı her zaman gece gündüz aralıksız devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom