Karamürsel'in ilk "BÜRYAN" kebap salonu açıldı

Karamürsel'de dün görkemli bir açılış töreni ile kapılarını halka açan, Bitli Büryan ve Kebap salonu dualarla açıldı.

Karamürsel'in ilk Karamürsel Haber

Karamürsel'de görkemli açılış

Karamürsel Ereğli Mahalsi, Barbaros Hayrettin Bulvarı D-130 Karayolu, Karamürsel istikametinde açılışı yapılan, Bitlis Büryan ve Kebap salonu dün yapılan görkemli bir açılış ile kapılarını halka açtı.

Geniş Menü Çeşidi

İşletme sahibi,  Ufuk Yentürk, yaptığı açıklamada; amacımız ilçemizde olmayan bir lezzeti halkla buluşturmaktı, bunun için yeni açtığımız Bitlis Büryan ve Kebap salonumuz da, gerek Büryan kebabı, gerekse doğu ve güneydoğu kültürünü yansıtan kebap çeşitleri ile en kaliteli et ve ürünlerle sadece ilçemizde değil, Kocaali’de bile eşi benzeri olmayan, lezzetleri tatmaları için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Bütün Ürünler 1.Kalite

İşletme sahibi Yentürk, Yiyecek Sektörü’nde, ya da şöyle diyeyim özellikle Büryan ve Kebap sektörün de, en önemli olan unsur etin kalitesidir, çünkü; Restoranımızda neredeyse yaptığımız ürünlerin yarısından fazlası et ile olduğu için, etin kalitesi çok önemlidir. Bizler ailemle birlikte, uzun bir zamandır hayvancılık sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için, gönül rahatlığı ile Restoranımızda sattığımız bütün ürünlere kefiliz, bu nedenle hem kaliteli yemek yemek isteyen, hem de kaliteli hizmet almak isteyen bütün halkımızı Restoranımıza bekliyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere 200 Kişilik Restoranımızda siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom