Büyük operasyon da, bir çok gözaltı

Kocaeli merkezli 7 ilde gerçekleştirilen büyük operasyon da, 80 kişi gözaltına alındı. Operasyon sürüyor, gözaltı sayılarını artacağı öğrenildi.

Büyük operasyon da, bir çok gözaltı Karamürsel Haber

Daha önce ilimizde defalarca yapılan paralel yapı operasyonuna bu sabah  bir yenisi daha eklendi. İzmit ve ilçeleri başta olmak üzere,  paralel yapı operasyonu gerçekleşti. Operasyon Kocaeli merkezli 7 ilde gerçekleştirildi. 80 kişi gözaltına alındı. Operasyon sürüyor, gözaltı sayılarını artacağı öğrenildi.Operasyonda gözaltına alınanlar arasında çok sayıda polis memurunun olduğu bilgisine ulaşıldı. 

KOCAELİ merkezli 7 ilde, Fethullahçı Tererör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında polislerin ve işadamlarının da bulunduğu 88 kişi gözaltına alındı.

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 7 ilde eş zamanlı operasyonlar düzenledi. Aralarında işadamları ve polislerin de olduğu 88 kişi gözaltına alındı. Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, "Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinasyonunda yürüyen bir operasyon. Polisimiz 7 ilde eş zamanlı operasyonlar yaptı. 88 kişi gözaltına alındı" dedi.

 

 

AYRINTILAR BİRAZDAN...

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom