Başkan Yardımcısı, Görevini bıraktı

Karamürsel Belediyesin de, Mali ve İdari işlerden sorumlu belediye başkan yardımcısı görevinden ayrılarak emekliliğini istedi.

Başkan Yardımcısı, Görevini bıraktı Karamürsel Haber

Karamürsel'de geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Karamürsel belediyesi Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak uzun bir dönem hizmet veren Haluk ÖZARSLAN artık çok yorulduğunu ve emekliğini istediğini bildirdi.

İsmail Yıldırım, Üzüldü

Gazetemize açıklamada bulunan İsmail Yıldırım, Haluk ÖZARSLAN Karamürsel Belediyesin de, sadece bir başkan yardımcısı olarak değil, bunun yanın da, çok iyi bir dost ve ağabey olarak gördüğüm Haluk ÖZARSLAN Ağabeyime, kalması için çok ısrar ettiğini bildiren Yıldırım, fakat artık emekliliğini istediğini söylemesi üzerine, başkan yardımcılığı görevini çıktığı izin dönüşün de, bırakacaktır dedi. Haluk ÖZARLAN gerek benim için, gerekse ilçemiz için büyük bir değerdir, aynı zaman da, bir Karamürsel aşığıdır. Bu zamana kadar göstermiş olduğu özveriden ötürü şahsım ve bütün Karamürsel halkı adına kendisine çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Haluk ÖZARSLAN Kimdir ?

1959 yılında Karamürsel´de doğdu, ilk ve orta öğrenimini Karamürsel´de tamamladı. 1978 yılında Kocaeli Eğitim Enstitüsünden mezun oldu. 1981 yılında sınıf öğretmeni olarak göreve başlayan Özarslan, 1993 yılına kadar bu görevi sürdürdü. 1993 yılında 4 Temmuz Okul Müdürlüğü´ne Okul Müdürü olarak atandı. 2005 yılına kadar bu göreve devam etti. 2005 yılında Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okul Müdürlüğü´ne Okulu Müdürü olarak atandı. 2005-2011 yılları arasında bu görevi yürüttükten sonra 15 Eylül 2011 tarihinde bu görevinden ayrılarak Karamürsel Belediyesi Başkan Yardımcılığına getirildi.
Haluk ÖZARSLAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom