İHA'da, Yeni temsilci, Uğur Buber

"Uğur Buber"  Türkiye’nin en büyük haber ajanslarından biri olan “İHA” İhlâs Haber Ajansı, Karamürsel temsilciliği görevine 28.05.2016 tarihi itibari ile

İHA'da, Yeni temsilci, Uğur Buber Karamürsel Haber

"Uğur Buber"  Türkiye’nin en büyük haber ajanslarından biri olan “İHA” İhlâs Haber Ajansı, Karamürsel temsilciliği görevine 28.05.2016 tarihi itibari ile getirilmiş bulunmaktadır. Karamürsel’de üç yıl gibi, çok kısa bir süre de, yaptığı haberlerle, ilçenin gündemini belirleyen Uğur Buber, işimiz gücümüz Karamürsel.

İlçemiz de, hali hazırda tek gazeteyi çıkarıyoruz, ilçe de, haber niteliği taşıyan bütün olayları, deliller ve belgeleri ile tamamen ortaya çıkardıktan sonra haber yapıyoruz. Sağlamcılığımız sayesin de, başımı hiç öne eymedim. Zaten bu kadar kısa sürede hem gazete çıkarmamız, hem de, ilçemizin gündemine oturan bütün haberlerin altına imza atmamız bunun en büyük kanıtıdır. Biz sadece işimizi yapıyoruz, bu yüzden binlerce insanın güveni ile bu kadar büyük başarıların altına imza atabildik. Her ay, milyonlarca insanın takip ettiği bir İnternet  haber sitesi, her an, Karamürsel ile alakalı haberlerin  binlerle paylaşmamızın yanı sıra, Karamürsel’in tüm dünyaya duyurulmasın da, söz sahibi olan “İHA” İhlas Haber Ajansı, Karamürsel temsilciliği  ile bu haberleri tüm dünyaya duyurmuş olmakta, beni bu göreve layık gören başta İbrahim Çorbacı olmak üzere, bütün İhlas Haber Ajansı,  yetkililerine teşekkür ediyorum dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom