Etkileyici Erkek Parfümü İsteyenler İçin: Armani Code

Etkileyici Erkek Parfümü İsteyenler İçin: Armani Code Karamürsel Haber

Zarif kadınların çantalarında olmazsa olmaz parfümlerden bir tanesi olarak da bilinen Armani Code Femme, başta şişesi ile kadınları kendine hayran bırakmayı başarıyor. Yalnızca şisesine bakılarak da dahi zarafetini ortaya kotan bu parfümde zambak, yasemin, siklamen ve turuncu çiçek esansı bulunmakta. Çevresindeki insanları baştan çıkarmak isteyen kadınlar bunun için yalnızca bu parfümü kullanarak dahi istedikleri etkiyi elde etmeyi başarabilecekler.

 

Alt notalarında yer alan vanilya ve değerli ağaç bileşimi ile yumuşak kokuları temelinde barındırıyor. Orta notalara gelindiği zaman ise yabani yasemin, lavanta, bal ve portakal çiçeği kokuları bulunmakta. Üst notalarda ise Arap yasemini, zencefil, portakal ve armut şerbeti ile birlikte oldukça farklı bir çalışma ortaya koyulmuş oluyor.

 

Kalıcı ile erkekleri kendine hayran bırakmayı başarmış olan Armani Code’un koyu gece mavisi şişesi de aynı kadınların parfümlerinde olduğu gibi daha ilk bakışta insanları kendine hayran bırakmayı başarıyor.

 

Yıldızların parfümü olarak da bilinen Armani Code, konusunda uzman kişiler tarafından özel olarak üretildi. Kalp notasında zeytin çekirdeği bulunan parfümün tepe noktasında ise limon ve bergamot bulunmakta.

 

Günlük kullanıma uygun olan bu parfümü isteyen erkekler akşam davetlerinde de kullanabilirler. Ağırlıklı olarak spor bir tarza sahip olan erkekler tarafından beğenilen bu koku, istenilen her ortamda kullanılmak adına özel olarak üretilmiş durumda. Böylece artık erkekler ve kadınlar Armani tarafından onlar için üretilmiş olan bu parfümleri diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom