Karamürsel’de Sapık Alarmı !

Karamürsel’de 12 yaşındaki bir kız çocuğuna taciz ettiği iddia edilen zanlı, halkı alarma geçirdi. Sapık ilçe’de korku yaratırken, aileleri de endişelendiriyor.

Karamürsel’de Sapık Alarmı ! Karamürsel Haber

Karamürsel’de 12 yaşındaki bir kız çocuğuna lafla taciz ettiği iddia edilen zanlı, halkı alarma geçirdi. Sapık ilçe’de korku yaratırken, aileleri de endişelendiriyor.

 

İlçemiz sakinlerinden Murat Soytürk’ün Sosyal Medya hesaplarından yaptığı açıklama aileleri tedirgin etmeli. Dün Karamürsel’de okul çıkışı 12 yaşındaki bir kız çocuğunun yanına gelen şahıs, çocuğu arkadaşlarında orada seni bekliyor diyerek yeni yapılmakta olan bir binaya sokmaya çalıştı, şahıstan hızlıca kaçan kız çocuğu,  koşarak durumu ailesine bildirdi. Kimliği henüz tespit edilemeyen sapığın, küçük yaştaki çocukları taciz ederek tenhaya çekmeye çalıştığı öğrenildi.

 

KAÇAN ÇOCUK TARİF ETTİ

 

Çocuğun tariflerine göre Sapığın 23-25 yaşları arasında, sakallı, uzun boylu biri olduğu belirtiliyor. Okul önlerinde şüpheli gördüğünüz şahısları 155 Polis hattından bildiriniz.

 

SOYTÜRK AİLELERİ UYARDI

 

Çocuğunun başına gelen bu olaydan, tedirginliğini dile getiren Murat Soytürk aileleri çocuklarına dikkat etmeleri konusunda uyardı.

Mesaj şu şekilde

Arkadaslar bugün öglenligin 12yasındaki kızım okul cıkısı 23 25 yasları arasında birisi  yeni yapılmakta olan bir binaya cagırmıs arkadasların orda seni bekliyor diye binaya sokmaya clısmış cocuk kosa kosa eve gelmiş sakallı 25 yaslarında uzun boylu herkez cocuguna saip cıksın insallah yarın ben onu yakalıycam ve onu cıktıgı yere ..............

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom