Saadet Partisi, Mayıs ayı İlçe Divan Toplantısını yaptı

Karamürsel Saadet Partisi (SP) İlçe Divan Toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Toplantı sonrasın da,  toplu olarak iftar yapıldı.

Saadet Partisi, Mayıs ayı İlçe Divan Toplantısını yaptı Karamürsel Haber

Karamürsel Saadet Partisi (SP) İlçe Divan Toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Toplantı sonrasın da,  toplu olarak iftar yapıldı. Divan toplantısın da, konuşma yapan İlçe Başkanı İsmail Aydın, bu Cuma gününde iftar saatinde bizleri bu mekan da bir araya getiren Allah a sonsuz şükürler olsun.Milli Görüş davamızın mimarı , Prof dr Necmettin ERBAKAN Hocamıza Allah rahmet eylesin cennetinde en güzel  makamlarını ikram etsin , Onun çalışma azminden , gayretinden bizlere de nasip etsin.Mayıs ayı ilçe divan toplantımızı icra etmek üzere bir araya geldik. Toplantımız hayırlı ve bereketli olsun inşallah.

Her şeyden önce , manevi bir iklim içerisinde mübarek ramazan ayındayız.Ramazanımız tüm İslam alemine , insanlığa , ülkemize ve şehrimize hayırlar getirsin, huzur, barış, emniyet  ve kardeşliğin yeniden tahsis edilmesine vesile olsun . 

Muhterem Saadet partililer, Ülkemizin bir numaralı gündemi önlenemeyen terör eylemleridir. Her şeyden önce saldırılarda hayatını kaybeden asker , polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah dan rahmet , yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu terör saldırıları bu şekilde devam ettikçe ekonomiden , hukuktan şundan bundan bahsetmenin bir anlamı yoktur. Fidan gibi gençlerimizi 20 li yaşlarında toprağa veriyoruz , yüreklerimiz dağlanıyor.

Yetkililerin , sorumlu olanların üzerine düşen kınamak, lanet okumak değil, gerekli tedbirler ve girişimlerle bunun önüne geçmek olmalıdır. Terör organizatörü ve en büyük destekçisi olan dış güçlerle ABD , AB ve İsrail ile kolkola olarak , onları dost bilerek , stratejik ortak ilan ederek terörü çözmek mümkün değildir.

Cemaat adı altında yapılan operasyonlarla polis teşkilatımız , istihbarat yapımız altüst edilmiştir. Bağımsız bir istihbarat olmadan sürekli pusuya düşer , saldırıya maruz kalırız. Artık bir kez daha “bunlarda bizi aldattı” cümlelerini duymak istemiyoruz. İdare edenlerin her ALDATILDIK açıklaması sonrasında canlarımız gidiyor, maddi zarara uğratılıyoruz. Şehirler yıkılıyor , tazminatla ödeniyor.

Milli Görüş bu milletin sigortasıdır. Bu konuların her birinde gerekli uyarılarını, çözüm önerilerini hükümet yetkililerine sunmuştur. Herkesi özüne , aslına dönmeye davet ediyoruz. Batı uşaklığının sonu felakettir.  Bu millet yeniden dirilmeye mecburdur. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.

Karamürselimiz’de teşkilat çalışmalarımızla ilgili olarak da: Yönetim kurulumuzun çalışmaları haftalık olarak düzenli bir şekilde devam ediyor. Yeni yapılan bilgisayar programına üye kayıt ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Kayacık mahallemize temsilci olarak Mustafa KAYA abimizi belirledik. Allah başarılı ve daim eylesin.

Bu akşam aramızda Avrupa milli görüş den Adem SEVGİ Hocamız aramızda , ayrıca Saadet Partimiz İl yönetiminden Eyüp Çelik , Mustafa Özsoy , Sedat Doğu Uslu ve Tanıtma bşk. Ahmet Özen  aramızdalar, diyerek konuşmalarına son verdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom