Karamürsel’den 2 Türkiye Birincisi

Karamürsel’in ilk ve tek özel okulu olan, Özel Ekin Koleji bu yıl adeta rekora doymuyor, birinci dönem , TEOG (Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş) Sınavı’nda

Karamürsel’den 2 Türkiye Birincisi Karamürsel Haber

Karamürsel’den 2 Türkiye Birincisi

Karamürsel’in ilk ve tek özel okulu olan, Özel Ekin Koleji bu yıl adeta rekora doymuyor, birinci dönem , TEOG (Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş) Sınavı’nda  120 sorunun tamamını cevaplayan,Zeynep Yılmaz 120 sorunun tamamını cevaplayarak, Türkiye birincisi olmasının ardından, şimdide 2. Dönem TEOG sınavlarında yine Özel Ekin Koleji Öğrencilerinden, Gökhan Tarhan 120Sorunun tamamını yanlışsız cevaplayarak, Türkiye birincisi oldu.

 

VATANA, MİLLETE, HAYIRLARI EVLAT OLSUNLAR

 

Kızının mezuniyeti için Özel Ekin Kolejine gelen Kocaeli Ak Parti Kadın kolları başkanı Serpil Yılmaz eşim ve ben çocuğumuzu büyütürken bir tek gaye üzerine büyüttük. Öncelikle Allah (cc) iyi bir kul, ardından vatana millete hayırlı bir evlat olması için bütün mücadelemiz. Okulumuz müdür Mustafa Sargın ve öğretmenlerimize çocuklarımızı bu denli güzel bir eğitim verdikleri için çok teşekkür ederim dedi.

 

MÜHENDİS OLMAK İSTİYORUZ

 

Özel Ekin Kolejli, Türkiye birincileri Zeynep Yılmaz ve Gökhan Tarhan, ikimiz aynı okulu, İstanbul Erkek Lisesinde okumak ve ardından nasip olursa, mühendislik bölümü okumayı istiyoruz dediler.

 

 

OKUL BAŞARISI ÇOK YÜKSEK

 

Okul müdürü Mustafa Sargın, Karamürsel’de tek özel okul olmamız münasebetiyle eyitim seviyemizi çok yukarda tutmak için canla başla mücadele ediyoruz. Öğretmen kadromuz çok iyi ve öğrencilerimiz ile bir aile ortamında ezbere dayalı değil, daha çok öğrenmeye dayalı bir eğitim vermeye çalıştık. Okulumuzun özellikle “TEOG” sınavında sergilediği bu başarı okulumuz çalışanlarını çok mutlu etti. Gerek okulumuzdan çıkan Türkiye birincileri, gerekse 120 sorunun tamamını değil, fakat 110 soru ve üzeri yapan öğrencilerimiz bizleri ve ailelerini çok gururlandırdı.     

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom