Karamürsel'de 9,500 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı

Karamürsel ilçemizde 9,500 öğrenci karnelerini aldı.

Karamürsel'de 9,500 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı Karamürsel Haber

4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulunda düzenlenen törende öğrencilere karnelerini, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır verdi.

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, burada yaptığı konuşmada, öğrencilerin yaz tatilinde bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır da ilçe genelinde 9 bin 500 öğrencinin karne aldığını belirterek, “Bugünden itibaren talebelerimiz yıl sonu tatiline giriyorlar. Buradan velilerimize seslenmek istiyorum. Karnelerinde kırık notu olan çocuklarını başka talebelerle kıyaslayarak tepki göstermesinler. Zayıf notu olan çocuklarına bağırıp onları hor görmek kimseye bir şey kazandırmaz. Bu gibi davranışlar çocukları psikolojik açıdan olumsuz yönde etkiler. Velilerimiz çocukları ile çok yakından ilgilenmeli ve onlara moral vermeliler.” diye konuştu.

Okul Müdürü Muammer Aksoy ise öğrencilere güzel bir tatil geçirmelerini temenni ederek, “Öğrencilerimizin okuldan mezun olmasının buruk sevincini yaşıyoruz. Öğrencilerimize hayatları boyunca başarılar ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom