Saklı Dış. Ticaret geleneksel iftar yemeği

Karamürsel başta olmak üzere, bölgede yaptığı inşaatlar yanı sıra dış ticaret ve danışmanlık hizmetleri ile açıldığı günden bu yana sürekli kendini yenileyerek

Saklı Dış. Ticaret geleneksel iftar yemeği Karamürsel Haber

Karamürsel başta olmak üzere, bölgede yaptığı inşaatlar yanı sıra dış ticaret ve danışmanlık hizmetleri ile açıldığı günden bu yana sürekli kendini yenileyerek büyüyen ve şirket Merkezini her zaman Karamürsel’de tutarak, Karamürsel’in büyümesinde ve gelişmesinde önemli rol sahibi olan Saklı Dış. Ticaret ve As yapılan inşaat, Personeli, tedarikçileri ve akrabalarına iftar yemeği düzenledi.

 

Saklı Dış Tic Her yıl  olduğu gibi, bu ramazanda, da geleneksel hale getirdiği iftar organizasyonu ile BY Aşkın Cafe ve Restoranda 400 Kişilik iftar yemeği verdi. İftara Karamürsel belediye başkanı ve protokol üyelerinin yanı sıra şirket bünyesinde çalışan personel, şirket tedarikçileri ve akrabaları da katıldı. İftar yemeğin de gelen misafirleri Hasan, Fehmi ve Serdar Aslan karşıladı.

KENDİ ELLERİYLE SERVİS YAPTLAR

Gelen misafirlerle tek, tek ilgilenen Aslan kardeşler yemek boyunca gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için serviste de, garsonlara yardım ederek misafirlerine kendi elleri ile servis yaptılar.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI

İftar organizasyonunda çocuklar da unutulmadı. İftar öncesi ve iftar boyunca özel olarak getirilen palyaço ve çocuk etkinlikleri ile çocuklar eğlendirilirken. İftar öncesi çocuklar için özel olarak hazırlanan çocuk menüleri ile çocuklara yemek verilerek ailelerin rahat, rahat iftar yapması sağlandı.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Saklı dış. Tic yönetim kurulu başkanı Serdal Aslan, düzenlemiş olduğumuz ve geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizde bizi yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm herkese teşekkür ederiz, gerek yanımızda çalışan personelimiz, gerekse tedarikçilerimiz ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Çalıştığımız kişiler ile işçi, işveren ilişkisinden ziyade mümkün olduğunca aile gibi çalışmak için çaba gösteriyoruz dedi.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom