Kumsal Beach ve Restorant, Şimdiden Doldu

Kaytazdere Belediyesi, Saralkent halk plajında yer alan, Kumsal Beach ve Restorant isimli işyerinin işletmecisi, Nazif Ertürk Saralken halk plajı, mavi bayrağı

Kumsal Beach ve Restorant, Şimdiden Doldu Karamürsel Haber

Kaytazdere Belediyesi, Saralkent halk plajında yer alan, Kumsal Beach ve Restorant isimli işyerinin işletmecisi, Nazif Ertürk Saralken halk plajı, mavi bayrağı alması ile birlikte adeta büyük bir sıçrama yaptı ve herkes tarafından ismi duyulmaya başladı.

BELEDİYE  BAŞKANI  ÇOK  ÇALIŞTI

Nazif Ertürk ben bu işletmeyi ilk aldığımda kış sezonu idi ve hummalı bir çalışma yapılıyordu. Özellikle belediye başkanımız Sn. Ali Kangal, sürekli olarak çalışmaları takip ederek, inanılmaz bir sahil yapılmasına vesile oldu. Ben öncelikle Belediye Başkanımız Ali Kangal ve ekibine teşekkür etmek istiyorum dedi.

HEPİMİZ  KAZANIRIZ

İşletmeciliğini yaptığım, Kumsal Beach ve Restorant, sahilde bulunan kumsal ile beraber bir bütün oldu. Saralken plajı daha okulların yeni kapanmasına rağmen, halkın büyük ilgisi ile karşı, karşıya. Bizlerde üzerimize düşeni yaparak uzman bir ekiple buraya gelen misafirlerimize en iyi hizmeti ediyoruz. Çocuklarını serinlemesi için denize getiren aileler, plajımızın yeni halini çok beğeniyorlar. Bu büyük ilgi başta Kaytazdere Belediyesinin tanıtımı olmak üzere, burada yaşayan halka ve esnaflık yapan her kese adeta bir umut olmuş durumda. Piyasaların bu kadar durgun olduğu bir dönemde, bu denli büyük bir yatırımın, Kaytezdere’ye yapılması Kaytazdere halkı için büyük bir şans. Bizler başkanımızın bize emanet ettiği bu işletmelerde en iyi hizmeti vermek için canla, başla mücadele edeceğiz. Mavi Bayraklı Saralkent halk plajına gelen herkes bu yaz mutlu olarak evlerine dönecek dedi.

TEŞEKKÜRLER

Kumsal Beach ve Restorant işletmecisi Nazif Ertürk, başta Belediye başkanımız, Ali Kangal olmak üzere bütün belediye personeline çok teşekkür ediyorum. Saralkent plajını sadece Yalova değil, Kocaeli ve İstanbullun bir çok plajından daha güzel bir hale getirdikleri için. Eminim ki, bu yıl, Saralkent Halk Plajına gelen herkes, bir dahaki gelişinde arkadaşları ve dostlarını da getirecek, hatta çevresindeki herkese bu plajın ne kadar güzel olduğunu anlata, anlata bitiremeyecek. Bizlerde uzman personel kadromuz ile elimizden geleni yaparak, gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız dedi.   

 

Rezervasyon İçin:

Adres: Merkez Mahallesi No:84  Kaytazdere/Saralkent

Rezervasyon: 0532 517 09 59 Nazif ertürk

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom