MHP'de BEKLENMEYEN İSTİFA

MHP'de deprem gibi istifa kararı.. Oktay Vural grup başkanvekilliği görevinden istifa ettiği açıkladı. İstifa dilekçesi Parti Genel Merkezine iletildi.

MHP'de BEKLENMEYEN İSTİFA Siyaset

MHP'de deprem gibi istifa kararı.. Oktay Vural grup başkanvekilliği görevinden istifa ettiği açıkladı. İstifa dilekçesi Parti Genel Merkezine iletildi. Vural'ın genel başkan Devlet Bahçeli ile ters düştüğü için istifa ettiği iddia edildi..

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, grup başkanvekilliği görevinden istifa etti. MHP'de soğuk duş etkisi yaratan gelişmede son dakika haberleri...

Kongre sürecinin yanlış yürütüldüğünü düşünen Oktay Vural'ın bir süredir parti yönetimiyle görüş ayrılığı içinde olduğu belirtliyordu. 

18 NİSAN 1999’DA MECLİS’E GİRMİŞTİ

Akademisyen kökenli olan Oktay Vuray 18 Nisan 19999 seçimlerinde İzmir milletvekili olarak Meclis’e girdi. 21. dönemin ardından 23,24 ve 25’inci dönemlerde de milletvekili seçilen Vural 2001 yılında Enis Öksüz’ün istifası üzerine Ulaştırma Bakanlığı görevine getirilmişti. Vural; 23. dönemden itibaren de MHP’nin grupbaşkanvekiliydi.

DEVLET BAHÇELİ İLE TERS DÜŞTÜ İDDİALARI

Vural’ın ismi geçtiğimiz ay MHP lideri Devlet Bahçeli ile ‘kırgınlık’ yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom