Metin Oral Bunu Nasıl Yaptı ! ?

Altınova Belediye başkanı Metin Oral, halktan takdir almaya devam ediyor. Ramazan ayının gelmesi ile beraber adeta tıka, basa dolan Bayrak Tepe Mesire alanı

Metin Oral Bunu Nasıl Yaptı ! ? Altınova Haber

Altınova Belediye başkanı Metin Oral, halktan takdir almaya devam ediyor.

Ramazan ayının gelmesi ile beraber adeta tıka, basa dolan Bayrak Tepe Mesire alanı halktan tam not almaya devam ediyor.

BURALAR ÇÖPLÜKTÜ

Namı bölgenin dışına taşan ve bir çok kişinin ailesi ve arkadaşları ile iftar yemeğini yapmak için tercih ettiği Bayrak Tepe, tam bir cazibe merkezi oldu. Buralar çöplüktü diyen vatandaşlar, buralara gelmek imkânsızdı. Sarhoşların,ayyasların yeri olan bu bölge, inşaat molozları ve çöple doldurulmuş bir bölgeydi, tamamı ile elden geçiren Metin Oral, şuanda sadece Altınova değil, bir çok çevre ilinde ilk tercihleri arasına giren Bayrak Tepe Mesire Alanı adeta bir cazibe merkezi haline geldi.

HERŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

Bayrak Tepe Mesire Alanının  dışında bulunan açık otoparkı, mesire alanının girişinde bulunan güvenlik görevlileri. Ahşap oturma yerleri, Mangal Yerleri, Mescit ve abdeshane, en önemlisi çocuklar için oyun parkı ile herseyin düşünüldüğü Bayrak Tepe Mesire Alanı, gelen misafirlerin bütün ihtiyaçlarını görmek için tasarlanmış.

GÜVENLİK SÜREKLİ

Bayrak Tepe Mesire alanı içerisinde ilk girişte sizi güleryüzle karşılayan ve aracınızı park etmenizde yardımcı olan güvenlik personeli, sık, sık misafirlerin arasında gezerek adeta kuş ucurtmuyorlar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom