Karamürsel'de Kabotaj Etkinlikleri

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 90. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Karamürsel Yelken Kulübünde tekne yarışı düzenlendi.

Karamürsel'de Kabotaj Etkinlikleri Karamürsel Haber

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 90. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Karamürsel Yelken Kulübünde tekne yarışı düzenlendi.

 

Bu yıl 90.sı kutlanacak olan 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı; etkinlikler, yarışmalar ve sergilerle kutlanıyor. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Kocaeli Liman Başkanlığı ve Deniz Ticaret Odası Kocaeli Temsilciliği tarafından organize edilen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları geçtiğimiz günlerde yapılan sergi açılışları ile başladı. Etkinliklerin ikinci gününde Karamürsel Yelken Kulübünde tekne yarışı düzenlendi.

PROTOKOL YARIŞLARI İZLEDİ

 Programa; Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, DTO Kocaeli Temsilcisi Vedat Doğusel ve EVYAPPORT Limanı Operasyon Müdürü Ali Keskin katıldı. Karamürsel Yelken Kulübünde düzenlenen etkinlikte, Türkiye Yelken Federasyonun desteği ile üç farklı sınıfta Yelken Yarışları ve KARSAD su altı temizleme etkinliği eş zamanlı olarak gerçekleşti. Yarışlar sonrası düzenlenen törenle sporcuların madalya ve kupaları verildi

 

 

kaynak : mavikocaeli

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom