Ali Kangal, Çözümü Buldu

Kaydezdere Belediye Başkanı Ali Kangal, özellikle mavi bayrak almamız ile Kaytazdereye Plajımıza çok yoğun bir talep bulunmaktadır.

Ali Kangal, Çözümü Buldu Bölgesel

Kaytazdere Belediyesinden,örnek bir uygulama başlatıyor

Kaydezdere Belediye Başkanı Ali Kangal, özellikle mavi bayrak almamız ile Kaytazdereye Plajımıza çok yoğun bir talep bulunmaktadır. Özellikle dışarıdan gelen misafirlerin güven ve huzur içinde tatil yapabilmelerini sağlamak ve bu talebi en iyi şekilde karşılaya bilmek için belediyemiz ve Jandarma komutanlığımız ile birlikte bir dizi önlem almış bulunmaktayız. Bu önlemler kapsamın da, Jandarma komutanlığımızla ile beraber, Kaytazdere sahil bandına olan araç girişlerinin hepsini tek bir noktada birleştirerek, bu noktaları da,  güvenlik kameraları ve açılıp, kapanan bariyerler ile yaşana bilecek olan her türlü olumsuzluğa meydan vermemek için bir çok önlem alarak huzur dolu bir ortam yaşatmak için büyük bir mücadelenin içine girmiş bulunmaktayız.Kaytazdere de, ikamet eden yazlıkçılarımız ve günü birlik olarak denize girmek  için mavi bayraklı plajımıza tatil yapmaya gelecek tatilcilerimizin güven ve huzur dolu bir ortamda tatil yapabilmeleri için alınan bu önlemler ile yaz tatili süresince gerek jandarma komutanlığımız, gerekse Belediye personelimiz sürekli olarak kontrollerine ve uygulamalarına devam edecektir dedi.

Ali Kangal, Kaytazdere Saralkent Plajına dışarıdan araçları ile gelen vatandaşlardan otopark ücreti alınacağını, fakat plaj ve denizi kullanan vatandaşlardan herhangibir ücret talep edilmiyeceğini belirtti. Bu şekilde hem trafik kontrol altına alınacak nizam ve intizam içerisin de bu sezonun geçirileceğini belirtti.  

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom